szextelefon telefonszex
Oldal: 1 / 387 1231151101 ... UtolsUtols
Eredmny: 1 - 5 (1931) sszesen

Tma: Bithumen (kzssg)

Mester

User Info Menu

Tagja vagy a Bithumen kzssgnek? Vagy csak szeretnl az lenni? Csevegj, krdezz, rd le vlemnyed. Akr pozitv, akr negatv minket rdekel. Kvesd velnk ebben a tmban a Bithumen lett s fejldst.

Adatlap: BitHUmen torrent oldal adatlap

Ismertet:

A Bithumen haznk legels torrent oldala! Szintn megbzhat, gyors, s stabil tracker hrben ll. Azt sem rt megemlteni, hogy az oldal olyan sajt fejleszts jtkokkal kedveskedik felhasznlinak, mint a mltn hres Bithumen Pontvadsz Jtk! Szintn nem talltuk nyomt brmilyen reklmtevkenysgnek.

Forrs: http://torrentek.info/magyar-trackerek
    dvzlettel:
    Adminisztrtor

2. # ADS
    Trhely szolgltat
    Hozzszlsok
    Many

Guest
    nekem ez a favorit, szerintem

nekem ez a favorit, szerintem arnyt se nehz tartani min 0.3 az nem sok, mg az n netemmel is tudnm tartani (8-10k feltltsi sebessg)
    nehz bekerlni, knny? kikerlni, ez szerintem gy j, megsz?rik a nem torrent oldalra val felhasznlkat
    ezt tartom a hazai elit oldalnak

Guest
    Szerintem.

Nagyon j oldal igaz nlam kb 3. helyet foglalja el de ht ez van:D
    Bekerlni biztos nehz n szerencsre kaptam egy potya meghvt s meg is becslm. Lassan 1 ve vagyok regisztrlva s remlem mg sok ideig lvezhetem:D

Guest
    jogos...

...0.3-as arny a leggyengbb nettel is tarthat (ms krds, hogy nem biztos, hogy csak az ppen bennmaradsra kell trekedni)

Guest
    Vlemny.

J oldal csak szerintem nagyon sok a szerveres ami nem rossz mert j a sebessg pr napig.
    De utna 3-4 napos torrenteknl tredkre esik vissza a seedel?k ltszma pl 50-en letltttk de csak 13-an seedelik pedig csak 3 napja tltttk fel-->>erre gondolok.
    Az viszont hogy innen lehet szinte els?knt letlteni premier filmeket az nagyon j:D Igaz pr perc mlva mshova is felteszik de az mind1:D

Ez az n vlemnyem meg lehet kvezni de ez van:D

Cmkk ehhez a tmhoz