Oldal: 53 / 639 ElsõElsõ ... 343515253545563103153553 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 261 - 265 (3194) összesen

Téma: Ncore (közösség)

  1. #261
    Legenda

    User Info Menu

    Válasz: meghívó/fiók árúsítására.

    ertyu wrote: Kedves Atlantisz (KisF?nök)!

    A segítségedet kérem, hátha tehetsz valamit az érdekemben.

    Pár napja az nCore Stafftól azt a mailt kaptam, hogy a tárgyi vétkem miatt kénytelenek megválni t?lem.

    Azonnal válaszoltam, hogy kb. 5 év tagság után, ilyen tévedés miatt nehogy már kirúgjanak, hiszen
    1. Összesen az 5 év alatt 2-3 meghívót igényeltem (amib?l ha akartam volna sem lehet nagy üzletet csinálni)
    2. Azt sem tudom mi az a "fiók" nem hogy áruba bocsássam.
    3. Anyagi helyzetem és életkorom miatt a legkevésbé sem hiányzik az az összeg, amit egy meghívóért kapni lehet (legalábbis gondolom nem milliókért szokták árulni.

    Egyetlen dologra tudok csak gondolni, ami miatt "gyanússá" válhattam. Lányom és férje kértek t?lem meghívót, és nekik küldtem pár héttel ezel?tt. Ma kiderült, hogy anyaralásuk miatt még nem aktiválták. Talán ez lenne ami miatt kirúgnak egy régi tagot?

    Szóval kérni szeretném, hogy amennyiben módod van rá, segíts, hogy valamiképpen tisztázhassam magam.

    Köszönettel
    Üdv.

    Ez nem egyszer? , el?ször is nem hinném hogy tévednének mármint a Staff , nem szoktak ok nélkül törölni ezt tapasztaltam már mert nem egy kitiltott felhasználó ügyében jártam el és nem tévedtek , a másik rendben van szépen érthet?en leírtad az eseted de legalább PM-be elküldhetted volna az ottani felhasználói neved meg az e-mail címed mert így nehéz lenne bármit is kérdezni .

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #262
    Guest
    meghívó/fiók árúsítása

    Csak tájékoztatásul, gondoltam leírom, hogy a tárgyi problémámat a staff talpraesetten megoldotta. Azért ha ez az oldal nincs, akkor könnyen pórul járhattam volna. Mindenkinek csak tanácsolni tudom, hogy óvatosan kezelje a jelszavát és a mail fiók jelszavát is, mert az ördög nem alszik. :)

  4. #263
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Az öszes torim áll amit meg probálnék letölteni nemindul el a letöltés nektek is??

  5. #264
    Legenda

    User Info Menu

    Nálam most

    bazsko74 wrote: Az öszes torim áll amit meg probálnék letölteni nemindul el a letöltés nektek is??
    Nálam most minden oké , habár a mai nap én is észleltem hasonlókat .

  6. #265
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    köszi

    Atlantisz wrote:
    bazsko74 wrote:
    Az öszes torim áll amit meg probálnék letölteni nemindul el a letöltés nektek is??
    Nálam most minden oké , habár a mai nap én is észleltem hasonlókat .
    Köszi már jo nekem is :D

Címkék ehhez a témához