Oldal: 13 / 639 ElsõElsõ ... 311121314152363113513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 65 (3194) összesen

Téma: Ncore (közösség)

  1. #61
    Guest
    Sziasztok é gy felhasználó

    Sziasztok é gy felhasználó voltam az n-coron egyik pilanatrol a másikra kitiltotak mondva hogy arányt csalok.Ennek utánajártam és hosszadalmas e- mail váltás következett az ottami stsffal aki kérte hogy küldjem el azokat az ip cimeket ahonnan töltök mivel én csak szervert használok.Ekkor kiderült hgy az egyik szerver el let valami és ott volt a hiba enek elenére minden maradt a régiben nem engedtek vissza .Ebben csak az az érdekes hogy a kitiltásom elött voltam az oldalon és ott nekem a feltöltött adatmenyiségem amit mutattot 1.94Tb volt ök szerintük 24TB akkor eszt én miért nem látam. kicsit boszant mivel soha nem használtam csaló klienst és tiszta lelkismeretel torentezem.2 nap mulva 3 ismerösöm et is kitiltoták külömbözö oldalakrol akik ugyanaszt a szervert használták min én .

    Üdv

    csaba40

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Dinosaur
     

  3. #62
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    Beindult!

    Újra üzemel, elérhet? az nCore!!!

  4. #63
    Guest
    kivánság

    Sziasztok!

    Régi bithu felhasználó vagyok, engem is érdekelne az ncore, nagyon sok jót olvastam, hallottam róla.

    aránytartással sosem volt gondom, a gép megy szinte éjjel-nappal.

  5. #64
    Guest
    syep napot.en csak azt

    syep napot.en csak azt szeretnem megkerdezni h hogy lehetne regizni az n-core oldalra,ha nem szabad kunyeralni meghivot?en a big torin vagyok jelenleg,de az az oldal mar szinte hasznalhatatlan.

  6. #65
    Guest
    kérdés

    Szia Ismeretlen.

    Csak annyit kérdeznék, mikor szokott infyen regitráció lenni?



    Ögv:Laci.

Címkék ehhez a témához