Oldal: 54 / 639 ElsõElsõ ... 444525354555664104154554 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 266 - 270 (3194) összesen

Téma: Ncore (közösség)

  1. #266
    Guest
    mi más ha nem nCore? :)

    Sziasztok!

    Na hát végigböngésztem a topicot. Én a beloadon vagyok fent már több, mint 3 éve. Akkor régen nehézségekkel küzdött a csapatuk és lehetett támogatni örök freeleech ellenében. Persze el?tte is tök frankón megszerkesztett torrenteket töltögettem fel, lassan növeltem is az arányomat szóval igazán nem mondhatták rám, hogy ingyenél? vagyok. Mostanra 113as arányom lett, természetesen az örök freeleech sokat nyom a latba, de biztos vagyok benne, hogy színvonalban tartanám enélkül is az arányom. Van fent sok jó dolog, de úgy hallottam, hogy nCoreon sokkal több a feltöltött anyag, mint beloadon. Ezeket most azért írtam le, mert olvastam, hogy "más" oldalakon esetleg valaki felfigyel erre, hogy fogalkozom ezzel és nem csak leechelek a nap 24 órájában, hanem felfele is adom rendesen és így be lehet kerülni. Tehát azt szeretném kérdezni, hogy hol találok ilyen oldalt vagy merre induljak a keresésben, tud-e valaki nekem ebben segíteni?

    Amúgy pedig szép estét mindenkinek :)..

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Dinosaur
     

  3. #267
    Legenda

    User Info Menu

    Ha jól veszem

    SmittyJensen wrote: Sziasztok!

    Na hát végigböngésztem a topicot. Én a beloadon vagyok fent már több, mint 3 éve. Akkor régen nehézségekkel küzdött a csapatuk és lehetett támogatni örök freeleech ellenében. Persze el?tte is tök frankón megszerkesztett torrenteket töltögettem fel, lassan növeltem is az arányomat szóval igazán nem mondhatták rám, hogy ingyenél? vagyok. Mostanra 113as arányom lett, természetesen az örök freeleech sokat nyom a latba, de biztos vagyok benne, hogy színvonalban tartanám enélkül is az arányom. Van fent sok jó dolog, de úgy hallottam, hogy nCoreon sokkal több a feltöltött anyag, mint beloadon. Ezeket most azért írtam le, mert olvastam, hogy "más" oldalakon esetleg valaki felfigyel erre, hogy fogalkozom ezzel és nem csak leechelek a nap 24 órájában, hanem felfele is adom rendesen és így be lehet kerülni. Tehát azt szeretném kérdezni, hogy hol találok ilyen oldalt vagy merre induljak a keresésben, tud-e valaki nekem ebben segíteni?

    Amúgy pedig szép estét mindenkinek :)..
    Felhasználók száma: 193 950
    Ebb?l tag: 145 804
    Jelenlév?k száma: 4 553 (2.35%)
    Egy napja itt jártak: 115 335 (59.47%)
    Egy hete itt jártak: 176 179 (90.84%)
    Egy hónapja itt jártak: 191 449 (98.71%)
    Torrentek száma: 187 607
    Torrentek mérete: 328.9 TB
    Összes kapcsolat: 2 138 795
    Seederek: 1 976 938
    Leecherek: 161 857
    Seeder/Leecher arány: 1221 %
    Letöltési sebesség: 7.93 GB/s

    Üdv ,

    Ha jól veszem ki nem vagy az nCore oldalon és a kérdésed hogyan is szerezz be egy meghívót , itt felajánlasz valamit csere más meghívó vagy beload up stb ez az egyik verzió , a másik valaki beenged az ncore-ra és támogatod az oldalt amiért pontokat kap az illet? (500p az egy meghívó) és ? ezért meghív .

  4. #268
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Vélemény

    Atlantisz wrote:
    SmittyJensen wrote:
    Sziasztok!

    Na hát végigböngésztem a topicot. Én a beloadon vagyok fent már több, mint 3 éve. Akkor régen nehézségekkel küzdött a csapatuk és lehetett támogatni örök freeleech ellenében. Persze el?tte is tök frankón megszerkesztett torrenteket töltögettem fel, lassan növeltem is az arányomat szóval igazán nem mondhatták rám, hogy ingyenél? vagyok. Mostanra 113as arányom lett, természetesen az örök freeleech sokat nyom a latba, de biztos vagyok benne, hogy színvonalban tartanám enélkül is az arányom. Van fent sok jó dolog, de úgy hallottam, hogy nCoreon sokkal több a feltöltött anyag, mint beloadon. Ezeket most azért írtam le, mert olvastam, hogy "más" oldalakon esetleg valaki felfigyel erre, hogy fogalkozom ezzel és nem csak leechelek a nap 24 órájában, hanem felfele is adom rendesen és így be lehet kerülni. Tehát azt szeretném kérdezni, hogy hol találok ilyen oldalt vagy merre induljak a keresésben, tud-e valaki nekem ebben segíteni?

    Amúgy pedig szép estét mindenkinek :)..
    Felhasználók száma: 193 950
    Ebb?l tag: 145 804
    Jelenlév?k száma: 4 553 (2.35%)
    Egy napja itt jártak: 115 335 (59.47%)
    Egy hete itt jártak: 176 179 (90.84%)
    Egy hónapja itt jártak: 191 449 (98.71%)
    Torrentek száma: 187 607
    Torrentek mérete: 328.9 TB
    Összes kapcsolat: 2 138 795
    Seederek: 1 976 938
    Leecherek: 161 857
    Seeder/Leecher arány: 1221 %
    Letöltési sebesség: 7.93 GB/s

    Üdv ,

    Ha jól veszem ki nem vagy az nCore oldalon és a kérdésed hogyan is szerezz be egy meghívót , itt felajánlasz valamit csere más meghívó vagy beload up stb ez az egyik verzió , a másik valaki beenged az ncore-ra és támogatod az oldalt amiért pontokat kap az illet? (500p az egy meghívó) és ? ezért meghív .
    Ha megoszthatom veled személyes véleményem, akkor a beloadnál jobbat nem találsz.
    Én is vágytam az nCore-ra s nem mondom hogy nem jó de nekem a beload sokkal jobban bejön.
    Maga a dizájn a kezelhet?ség a feltöltések.
    Lehet hogy sok feltöltés van de annak nagy része zene v xxx.
    Rengeteg HD film stb.
    Visszont azt senki nem mondhatja hogy lassú, a feltöltés megy tisztességesen.
    Ugyhogy izlések és pofonk kinek mi tetszik jobban.
    Az els? 5-ben mindkett? ott van.
    Sok sikert a bejutáshoz és jó töltögetést.

  5. #269
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    ncore szabad regisztracio?! jo vicc....

  6. #270
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    PIROS

    Nállam minden torrent PIROS :(
    másnál mi a helyzet??

Címkék ehhez a témához