szextelefon telefonszex
Oldal: 53 / 639 ElsEls ... 343515253545563103153553 ... UtolsUtols
Eredmny: 261 - 265 (3194) sszesen

Tma: Ncore (kzssg)

Legenda

User Info Menu

Vlasz: meghv/fik rstsra.

ertyu wrote: Kedves Atlantisz (KisF?nk)!

A segtsgedet krem, htha tehetsz valamit az rdekemben.

Pr napja az nCore Stafftl azt a mailt kaptam, hogy a trgyi vtkem miatt knytelenek megvlni t?lem.

Azonnal vlaszoltam, hogy kb. 5 v tagsg utn, ilyen tveds miatt nehogy mr kirgjanak, hiszen
    1. sszesen az 5 v alatt 2-3 meghvt ignyeltem (amib?l ha akartam volna sem lehet nagy zletet csinlni)
    2. Azt sem tudom mi az a "fik" nem hogy ruba bocsssam.
    3. Anyagi helyzetem s letkorom miatt a legkevsb sem hinyzik az az sszeg, amit egy meghvrt kapni lehet (legalbbis gondolom nem millikrt szoktk rulni.

Egyetlen dologra tudok csak gondolni, ami miatt "gyanss" vlhattam. Lnyom s frje krtek t?lem meghvt, s nekik kldtem pr httel ezel?tt. Ma kiderlt, hogy anyaralsuk miatt mg nem aktivltk. Taln ez lenne ami miatt kirgnak egy rgi tagot?

Szval krni szeretnm, hogy amennyiben mdod van r, segts, hogy valamikppen tisztzhassam magam.

Ksznettel
    dv.

Ez nem egyszer? , el?szr is nem hinnm hogy tvednnek mrmint a Staff , nem szoktak ok nlkl trlni ezt tapasztaltam mr mert nem egy kitiltott felhasznl gyben jrtam el s nem tvedtek , a msik rendben van szpen rthet?en lertad az eseted de legalbb PM-be elkldhetted volna az ottani felhasznli neved meg az e-mail cmed mert gy nehz lenne brmit is krdezni .

2. # ADS
    Trhely szolgltat
    Hozzszlsok
    Many

Guest
    meghv/fik rstsa

Csak tjkoztatsul, gondoltam lerom, hogy a trgyi problmmat a staff talpraesetten megoldotta. Azrt ha ez az oldal nincs, akkor knnyen prul jrhattam volna. Mindenkinek csak tancsolni tudom, hogy vatosan kezelje a jelszavt s a mail fik jelszavt is, mert az rdg nem alszik. :)

Ezt a fikot letiltottk

User Info Menu

Az szes torim ll amit meg problnk letlteni nemindul el a letlts nektek is??

Legenda

User Info Menu

Nlam most

bazsko74 wrote: Az szes torim ll amit meg problnk letlteni nemindul el a letlts nektek is??
    Nlam most minden ok , habr a mai nap n is szleltem hasonlkat .

Ezt a fikot letiltottk

User Info Menu

kszi

Atlantisz wrote:
    bazsko74 wrote:
    Az szes torim ll amit meg problnk letlteni nemindul el a letlts nektek is??
    Nlam most minden ok , habr a mai nap n is szleltem hasonlkat .
    Kszi mr jo nekem is :D

Cmkk ehhez a tmhoz