szextelefon telefonszex
Oldal: 503 / 639 ElsEls ... 3403453493501502503504505513553603 ... UtolsUtols
Eredmny: 2,511 - 2,515 (3194) sszesen

Tma: Ncore (kzssg)

Mnikus Frumoz

User Info Menu

Cs!
    Nem csak nlad van a hiba. Az ncore szolgltatjnl van a gubanc, kell egy kis id? mire helyrelltjk. Szval a dolgod csak annyi, hogy trelmesen vrj.

2. # ADS
    Trhely szolgltat
    letkor
    2010
    Hozzszlsok
    Many

Mester

User Info Menu

nalm megy jol utorrent2.0.2
    dv Timar!

Regisztrlt Felhasznl

User Info Menu

szia,segtsg kellene.ncore belpsnl folyamatosan azt rja hogy hibs jelsz vagy felhasz.nv,pedig semmit nem vltoztattam.kszi a vlaszt.

Ezt a fikot letiltottk

User Info Menu

ncore-re

Szia potyesz75!

dvzllek az oldalon!

Amikor hibs jelszt,vagy felhasznlnevet r,akkor az utna val prblkozsnl nem kr kdot is,amit te esetleg figyelmen kvl hagytl,vagy nem helyesen rtad be?

Az a baj,hogy ezen kvl nincs elg informci jelenleg a birtokunkban ahhoz,hogy segteni tudjunk,brmennyire is szeretnnk.
    Legalbb az ncore felhasznlneved megkellene adnod,hogy az ember utna tudjon nzni,hogy szerepelsz-e mg a felhasznli listban,s krdezni tudjon az rdekedben,hogy mi trtnhetett.
    Enlkl nem is rtem,hogy miknt gondoltad azt,hogy valaki megoldst tall a problmdra.

Regisztrlt Felhasznl

User Info Menu

szablyzat..

n nemrg jutottam be az ncore oldalra,no ilyen nyomi szablyzatot sem pipltam mg....
    Jl rtelmezem,hogy tag csak 26ht utn lehetek, a forumot olvasva tbbek kzt azrt,hogy megismerkedjnk az oldallal, a szablyzatval,de ugyanakkor mr 12 ht utn tlthetek fl,gy,hogy elmletben nem vagyok tisztban a szablyzatval????
    Jl rtem?
    Nem ellentmondsos ez egy kicsit?

Cmkk ehhez a tmhoz