Oldal: 502 / 639 ElsõElsõ ... 2402452492500501502503504512552602 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2,506 - 2,510 (3194) összesen

Téma: Ncore (közösség)

  1. #2506
    Legenda

    User Info Menu

    re nCore Legend

    annyi az ertelme, hogy korlatlan hit´n run-od lehet, de mivel en mindent ugyis visszatoltok min. 1-es aranyig, igy szamomra nem sokat hozott. ja meg az egy meghivo havonta.
    Eleinte azert csinaltam, hogy bebizonyitsam, igenis en is meg tudom csinalni. Es most, hogy sikerult, egyszeruen nem tudom kitorolni azt a sok torrentet a kliensbol. Osztom ,amig birom... :-D De egyszer ugyis eljon az a pont, hogy eleg volt, es megy mind a levesbe. Momentan a legregebbi torrentem az nCoreon 2012.4.5-i.
    [COLOR=#add8e6]udv. erdeikutya[/COLOR]

    [COLOR=#add8e6]Mindenki hazudik. ( Dr. House )[/COLOR]

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2507
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    erdeikutya-re

    Én nem nézegettem soha melyik mennyit tölt vissza :),ha eljött az az id?,hogy már nincs hely a gépemen,akkor megnézem és törlök egy pár torrentet.
    Ebb?l kifolyólag a zöme filmet,azt én vagy örökké seedelem,vagy több,mint egy évig.(el?fordul,hogy van amelyiknél akár a 6-8 szorosa is vissza van töltve.)

    Mit jelent az a korlatlan hit´n run?

  4. #2508
    Legenda

    User Info Menu

    korlatlan hit´n´run

    az nCoreon ugye a seedszabaly 1-es arany vagy 48 ora. ezutan kilephetsz a seedbol. ha Legend vagy, megteheted, hogy 1 percet nem seedelsz... letoltes utan rogton kilephetsz...
    [COLOR=#add8e6]udv. erdeikutya[/COLOR]

    [COLOR=#add8e6]Mindenki hazudik. ( Dr. House )[/COLOR]

  5. #2509
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    erdeikutya-re

    Köszi az infót!

    Ezzel én el?rébb nem vagyok,mert így is megtehetném azt,hogy egy csomó torrentet nem seedelek tovább,de én mégis azért teszem,mert szerintem így korrekt az oldallal,és a többi felhasználójával szemben is.(ez nemcsak az nCore-ra érvényes,hanem mindegyikre)

    Emlékszek amikor mégcsak két megás nettem volt,és sokáig kellett várni,amíg egy film lejött,(pláne amelyiknek még alig volt seedel?je is)és mennyire idegesít? volt,amikor valaki ki-be kapcsolgatta a seedet,vagy kikapcsolta miel?tt lehet?ség lett volna rá,hogy lejöjjön a film.

  6. #2510
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    Sziasztok! Nekem minden torri, amit le akkarok szedni nCorol piros.
    Nálatokis vagy csak nálam,van valami gond??

Címkék ehhez a témához