szextelefon telefonszex
Oldal: 3 / 639 ElsEls 123451353103503 ... UtolsUtols
Eredmny: 11 - 15 (3194) sszesen

Tma: Ncore (kzssg)

Guest
    8/10

Valban a legnagyobb oldal,azonban 8-nl tbbet nem adhatok r.
    Tbbszr fordult el?,hogy a statisztikban tbbszz Megabjt/s-os sebessg volt rva,nekem meg szerverre(!!) jtt lefel 100 kilobjtal a cucc s volt mr 50-60 feltlt?-legtbbje szerveres.n butus persze adattam warn-t magamnak,mert hsz-ban krtem egy kis seedet.:)
    A szerveresek viselkedse sem az igazi,mert 2-3 rt seedelnek,lesz nekik 2-300 giga feltltsk (ami abbl ll,hogy tologatjk egymsnak a gigabjtokat),aztn lelpnek.n meg mezei upc-s szvhatom a fogamat.Br igazbl upc nem nagyon kapcsoldik egy szerverhez sem.Ha nem lennnek becsletes digisek,Ati nem sok mindent tudna letlteni az nCore-rl.ppen ezrt arnyt tartani sem olyan egyszer? fl,vagy 1 Mbites nettel,ami a legtbb embernek van.Ezrt nCore csak 8/10.De ha tovbb rok nem lesz csak 7,ezrt abbahagyom.

2. # ADS
    Trhely szolgltat

Guest
    Jaja

Ht igen, itt lltjk sorba az emberek a rajt vonal el a szervergpeiket, s indtjk el, majd versenyeznek a top listn, kinek lesz tbb feltltsi sebessge.:) Itt tnyleg van sebessg, s van kereslet is erre a sebessgre. Spooky Day's napon elg szpen szokott jnni a hirtelen 2,5* feltlts szorz, vagy a free torrent:) rdemes egy olyannal sszebartkozni, aki fenn van:)

Guest
    Core, Core

Ht igen, ha sebessg kell egy torrenthez, akkor itt megtallod! Nagyon gyakori, hogy 5 percenknt rkeznek a torrentek, gy mindenki megtallja az rdekl?dsi kre szerinti olvasnivalt, vagy zent, vagy filmet, esetleg ha a legjabb vrva vrt jtkot keresi, azt itt biztos megtallja szerverrel feltltve! Abszolt befut, szerintem nem is kell ragozni, mirt. Ha valakinek felkeltettem figyelmt, higyje el, rdemes fenn lenni:)

Regisztrlt Felhasznl

User Info Menu

Ksznm hogy itt lehetek

Ksznm hogy itt lehetek kztetek,rgta hasznlom az ncort s nagyon meg vagyok elgedve vele.

dv reg apo

Guest
    hm...

Ht igen, tekintve a mai torrent trsadalmat, mindenki szeretne a nagyobb torrent oldalakon nevet kapni, s rangot szerezni. Az nCore oldal magt tekintve kvlan rendezkedik, szervezkedik azzal a cllal, hogy az userek maradjanak, az jak pedig jjjenek. s ez a statisztikn is megmutatkozik:

2010.02.17.

Felhasznlk: 114,497
    Ebb?l tag: 67,697
    Torrentek: 76,154
    Jelenlv?k szma: 1,359
    Torrentek mrete: 153.41 TB
    Teljes jog felhasznlk: 113,911
    Felfggesztett felhasznlk: 1
    Hibernlt felhasznlk: 0
    Meger?stsre vr felhasznlk: 65
    Peerek: 540,285
    Seederek: 494,156