szextelefon telefonszex
Oldal: 13 / 639 ElsEls ... 311121314152363113513 ... UtolsUtols
Eredmny: 61 - 65 (3194) sszesen

Tma: Ncore (kzssg)

Guest
    Sziasztok gy felhasznl

Sziasztok gy felhasznl voltam az n-coron egyik pilanatrol a msikra kitiltotak mondva hogy arnyt csalok.Ennek utnajrtam s hosszadalmas e- mail vlts kvetkezett az ottami stsffal aki krte hogy kldjem el azokat az ip cimeket ahonnan tltk mivel n csak szervert hasznlok.Ekkor kiderlt hgy az egyik szerver el let valami s ott volt a hiba enek elenre minden maradt a rgiben nem engedtek vissza .Ebben csak az az rdekes hogy a kitiltsom eltt voltam az oldalon s ott nekem a feltlttt adatmenyisgem amit mutattot 1.94Tb volt k szerintk 24TB akkor eszt n mirt nem ltam. kicsit boszant mivel soha nem hasznltam csal klienst s tiszta lelkismeretel torentezem.2 nap mulva 3 ismersm et is kitiltotk klmbz oldalakrol akik ugyanaszt a szervert hasznltk min n .

dv

csaba40

2. # ADS
    Trhely szolgltat

Regisztrlt Felhasznl

User Info Menu

Beindult!

jra zemel, elrhet? az nCore!!!

Guest
    kivnsg

Sziasztok!

Rgi bithu felhasznl vagyok, engem is rdekelne az ncore, nagyon sok jt olvastam, hallottam rla.

arnytartssal sosem volt gondom, a gp megy szinte jjel-nappal.

Guest
    syep napot.en csak azt

syep napot.en csak azt szeretnem megkerdezni h hogy lehetne regizni az n-core oldalra,ha nem szabad kunyeralni meghivot?en a big torin vagyok jelenleg,de az az oldal mar szinte hasznalhatatlan.

Guest
    krds

Szia Ismeretlen.

Csak annyit krdeznk, mikor szokott infyen regitrci lenni?

gv:Laci.

Cmkk ehhez a tmhoz