Oldal: 102 / 639 ElsõElsõ ... 25292100101102103104112152202602 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 506 - 510 (3194) összesen

Téma: Ncore (közösség)

  1. #506
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    zmax022 wrote: Meg tudná valaki mondani, hogy a meghívó igénylés milyen gyakran szokott nyitva lenni az oldalon? köszi :D
    még amikor én igényeltem (május eleje)akkor szombat-vasárnap este 11 után volt nyitva az igénylés.kedden már j?tt is a meghivo :party:

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #507
    Guest
    konda wrote:
    zmax022 wrote:
    Meg tudná valaki mondani, hogy a meghívó igénylés milyen gyakran szokott nyitva lenni az oldalon? köszi :D
    Én már egy jó ideje minden nap nézem vagy 3-4 szer, de egyszerse volt nyitva

    még amikor én igényeltem (május eleje)akkor szombat-vasárnap este 11 után volt nyitva az igénylés.kedden már j?tt is a meghivo :party:

  4. #508
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    szepi1973 wrote:
    zmax022 wrote:
    Meg tudná valaki mondani, hogy a meghívó igénylés milyen gyakran szokott nyitva lenni az oldalon? köszi :D
    Szia!elöre nem lehet tudni egyszer gondolnak 1 és megnyitják!
    Szerintem mostanában biztos, hogy nem lesz! 250 pont most a meghivó! Rengeteg új regisztrált lett! Pontosan jelen pillanatban:229 329-en vagyunk!

  5. #509
    Mester

    User Info Menu

    Bizonytalan

    Ne bazirozz te arra. Hajts rá, hogy még a holnapi nap folyamán meghivót kapj amig 250 pontért van, mert inséges idök jönnek az az érzésem...lásd: off a Bit-Book, Blue-Dragon, Bit-Tos és ki tudja mennyi lesz még! :| Fel fog menni a hivó, tavaszra meglesz az még 2000 pont is. :~
    ui. Még le se irtam ezt itt rendesen, mire megjelent ez a hir a Hero-Bit-röl :
    http://herobit.org/
    Kaput zártak ott is... :(

  6. #510
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    !

    Drakula wrote: Ne bazirozz te arra. Hajts rá, hogy még a holnapi nap folyamán meghivót kapj amig 250 pontért van, mert inséges idök jönnek az az érzésem...lásd: off a Bit-Book, Blue-Dragon, Bit-Tos és ki tudja mennyi lesz még! :| Fel fog menni a hivó, tavaszra meglesz az még 2000 pont is. :~
    ui. Még le se irtam ezt itt rendesen, mire megjelent ez a hir a Hero-Bit-röl :
    http://herobit.org/
    Kaput zártak ott is... :(
    Underrush-t kifelejtetted!:)

Címkék ehhez a témához