Oldal: 2 / 226 ElsõElsõ 12341252102 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6 - 10 (1127) összesen

Téma: Microbit (közösség)

  1. #6
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Majomparádé - Transfer

    Igazad van csak az a baj hogy mind a két oldalon ugyan az a niknevem én kértem öket hogy rakják egybe.Meg az nem igaz hogy a régebben regisztrált tarthasa mega niknevet mert a makin régeben regiztem mégis ott írja hogy megváltoztatthatom nem pedig a transferen. Itt azok jártak jól akik a Transferen voltak.A Majomparádén lév?k meg rosszabul!!!!

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #7
    Legenda

    User Info Menu

    Amennyiben kérdésetek

    Atlantisz wrote: 2011.06.30. 14:17 - Nicknév változás!
    Tisztelt Felhasználók!

    A két oldal egyesülése miatt el?fordulhat, hogy ugyanazon név mindkét oldalon szerepelt más felhasználónál, ebben az esetben a régebben regisztrált felhasználó kapja az alap nicket a másikhoz a rendszer hozzárendelt számokat.
    Azok akik ilyen számokat kaptak lehet?séget kapnak egyszeri névváltoztatásra.
    Profilban tudjátok megváltoztatni a neveteket, legyetek körültekint?ek, mert utána nem áll módunkban megváltoztatni.
    Amennyiben kérdésetek lenne az oldallal kapcsolatban vagy valamilyen próbléma lenne az accoun-al akkor írd le vagy küld el nekem pm persze az adatokkal együtt(nick -mail) .

  4. #8
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    Re: sziasztok engem is érdekelne

    Nálam is ez a helyzet! Tehát ha jól értelmezem (márpedig nálam így van, minden stimmel! még a taggá el?léptet? pm is megjött :) ), ha megegyezett az email cím, összeadódtak a fel,le,bónusz,meghívók. A korábban regisztrált nick maradt meg a másikat törölték (csak a saját tapasztalatomat írnom!). A transferessel enged be (a majmossal nem) az volt a korábbi, rákerestem a majmos nickemre és nem talált semmit a felhasználók között.
    <font color="#0000CD">"Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik,
    Rapperként a gettóban, kopaszon mivel dicsekedik?"</font>(2Arc)

  5. #9
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    Re: sziasztok! Tegnap este óta

    kiarakende wrote: sziasztok!
    Tegnap este óta na enged be az oldal...:(
    A jelszó és f.név jó. Csak egyszer?en nem léptet be....:(
    Tegnap este óta nálam is ezt csinálja. Érdekes módon ha rákattintok az:

    Elfelejtetted a jelszavad? Nem tudsz belépni? :( Akkor Itt kérhetsz másik jelszót. -ra egyb?l beléptet!!!!!!
    <font color="#0000CD">"Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik,
    Rapperként a gettóban, kopaszon mivel dicsekedik?"</font>(2Arc)

  6. #10
    Guest
    A problema az az hogy a

    A problema az az hogy a felhasználónevem és a jelszavam beirva azt irja hogy hiba. E-mail címre nem küld semmit. azt mondja hogy nincs ilyen. Most hogyan tovább ?

Címkék ehhez a témához