szextelefon telefonszex
Oldal: 2 / 226 ElsEls 12341252102 ... UtolsUtols
Eredmny: 6 - 10 (1127) sszesen

Tma: Microbit (kzssg)

Ezt a fikot letiltottk

User Info Menu

Majompard - Transfer

Igazad van csak az a baj hogy mind a kt oldalon ugyan az a niknevem n krtem ket hogy rakjk egybe.Meg az nem igaz hogy a rgebben regisztrlt tarthasa mega niknevet mert a makin rgeben regiztem mgis ott rja hogy megvltoztatthatom nem pedig a transferen. Itt azok jrtak jl akik a Transferen voltak.A Majompardn lv?k meg rosszabul!!!!

2. # ADS
    Trhely szolgltat
    Hozzszlsok
    Many

Legenda

User Info Menu

Amennyiben krdsetek

Atlantisz wrote: 2011.06.30. 14:17 - Nicknv vltozs!
    Tisztelt Felhasznlk!

A kt oldal egyeslse miatt el?fordulhat, hogy ugyanazon nv mindkt oldalon szerepelt ms felhasznlnl, ebben az esetben a rgebben regisztrlt felhasznl kapja az alap nicket a msikhoz a rendszer hozzrendelt szmokat.
    Azok akik ilyen szmokat kaptak lehet?sget kapnak egyszeri nvvltoztatsra.
    Profilban tudjtok megvltoztatni a neveteket, legyetek krltekint?ek, mert utna nem ll mdunkban megvltoztatni.
    Amennyiben krdsetek lenne az oldallal kapcsolatban vagy valamilyen prblma lenne az accoun-al akkor rd le vagy kld el nekem pm persze az adatokkal egytt(nick -mail) .

Mnikus Frumoz

User Info Menu

Re: sziasztok engem is rdekelne

Nlam is ez a helyzet! Teht ha jl rtelmezem (mrpedig nlam gy van, minden stimmel! mg a tagg el?lptet? pm is megjtt :) ), ha megegyezett az email cm, sszeaddtak a fel,le,bnusz,meghvk. A korbban regisztrlt nick maradt meg a msikat trltk (csak a sajt tapasztalatomat rnom!). A transferessel enged be (a majmossal nem) az volt a korbbi, rkerestem a majmos nickemre s nem tallt semmit a felhasznlk kztt.
    <font color="#0000CD">"Megnztem volna Smsont, ha nem rockernek nevelik,
    Rapperknt a gettban, kopaszon mivel dicsekedik?"</font>(2Arc)

Mnikus Frumoz

User Info Menu

Re: sziasztok! Tegnap este ta

kiarakende wrote: sziasztok!
    Tegnap este ta na enged be az oldal...:(
    A jelsz s f.nv j. Csak egyszer?en nem lptet be....:(
    Tegnap este ta nlam is ezt csinlja. rdekes mdon ha rkattintok az:

Elfelejtetted a jelszavad? Nem tudsz belpni? :( Akkor Itt krhetsz msik jelszt. -ra egyb?l belptet!!!!!!
    <font color="#0000CD">"Megnztem volna Smsont, ha nem rockernek nevelik,
    Rapperknt a gettban, kopaszon mivel dicsekedik?"</font>(2Arc)

Guest
    A problema az az hogy a

A problema az az hogy a felhasznlnevem s a jelszavam beirva azt irja hogy hiba. E-mail cmre nem kld semmit. azt mondja hogy nincs ilyen. Most hogyan tovbb ?

Cmkk ehhez a tmhoz