Oldal: 102 / 226 ElsõElsõ ... 25292100101102103104112152202 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 506 - 510 (1127) összesen

Téma: Microbit (közösség)

  1. #506
    Guest
    Kitiltás...

    Engen is kitiltottak, nekem is megvolt az arányom és szinte folyamatosan megy a gépem. Én se értem mi történt, lövésem sincs.
    Szakadjanak meg ha nekik nem kellenek azok akik rendesen visszaseedelnek mindent (én már évek óta), a Majomparádé volt a legjobb, a fúzió után már nem volt az oldal az igazi. Megy a feltöltés a többi torrentre a microbiteseket már töröltem is (mert persze azokat nem tiltották le) :D :D :D

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Dinosaur
     

  3. #507
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    szemetel?k

    Nem elég hogy az email címeimet teleszemetelik mindenféle fergeteges ajánlattal a különböz? kamucégek.
    Most már a microbiten is egyre másra kapom a rendszert?l az ilyen üzeneteket:
    Szeretnél biztonságosan egy kis pénzt keresni az interneten?!

    ... azt gondolod, hogy ez lehetetlenség és csak keveseknek adatik meg? Tegyél most egy próbát!...stb stb.

    Eddig sem látogattam túl s?r?n ezt a remek :) oldalt de ha továbbra is pm- ben küldözgetik a reklámokat akkor meg is szabadulok t?le.

  4. #508
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    ......

    csacser wrote: Nem elég hogy az email címeimet teleszemetelik mindenféle fergeteges ajánlattal a különböz? kamucégek.
    Most már a microbiten is egyre másra kapom a rendszert?l az ilyen üzeneteket:
    Szeretnél biztonságosan egy kis pénzt keresni az interneten?!

    ... azt gondolod, hogy ez lehetetlenség és csak keveseknek adatik meg? Tegyél most egy próbát!...stb stb.

    Eddig sem látogattam túl s?r?n ezt a remek :) oldalt de ha továbbra is pm- ben küldözgetik a reklámokat akkor meg is szabadulok t?le.
    Ha ennyire nem tetszik az oldal töröld le magad és kész. Rámész a profilodra ott a biztonság fülre és már törölheted is magad. Csak azt nem értem ha ennyire utáljátok az oldalt minek vagytok rajta egyáltalán? Amugy meg nem az egyetlen oldal ahol kapsz reklámokat. Diablo, Torrentvár stb. lehetne irkálni az oldalakat ahol ugyan ez a helyzet. Sehol nem kötelez? fennt lenni. Könnyebb kritizálni az oldalt, minthogy elgondolgozni nem véletlenül küldik a reklámokat stb. Amugy meg ha jól körülnéznél majdnem minden oldalnak ez az egyik bevételi forrása. Engem is zavarnak kicsit, de fogom és kitörlöm. Nem azon a két másodpercen múlik.

  5. #509
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    hamar

    hamar feljött és elég csucs oldal, nekem bejön :)
    Tisztelettel,

    F

  6. #510
    Tag

    User Info Menu

    ?Bit

    ?Bit
    Az oldalon visszavonásig szabad regisztráció van! Siessetek ha be akartok jutni!

Címkék ehhez a témához