Oldal: 5 / 226 ElsõElsõ ... 345671555105 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 25 (1127) összesen

Téma: Microbit (közösség)

  1. #21
    Guest
    Én is türelmes voltam eddig,

    Én is türelmes voltam eddig, de úgy látszik csak a majomparadésok nem tudnak belépni, mint ahogy én sem. Írtam e-mailt de semmi reakció. Valakinek sikerült belépnie?

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Dinosaur
     

  3. #22
    Legenda

    User Info Menu

    Akkor segítek

    cyrix wrote: Én is türelmes voltam eddig, de úgy látszik csak a majomparadésok nem tudnak belépni, mint ahogy én sem. Írtam e-mailt de semmi reakció. Valakinek sikerült belépnie?
    Akkor segítek , írd meg nekem PM-be a felhasználói neved és az emailt amin regizve voltál .

  4. #23
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    Mindkét accommal be tudtam

    Mindkét accommal be tudtam lépni, mint azt már korábban leírtam.

  5. #24
    Guest
    Én is türelmes voltam eddig,

    Én is türelmes voltam eddig, gondoltam majd megjavul és végre be tudok lépni, de nem. A hozzászólásokból ítélve inkább a majomparadésok jártak rosszabbul úgy ahogy én is. Írtam e-mailt de semmi reakció. Ezek szerint kizártak a rendszerb?l. Ez a mai helyzet kicsiny hazánkban semmi nem megy els?re.

  6. #25
    Legenda

    User Info Menu

    Te jó ég !!!

    cyrix wrote: Én is türelmes voltam eddig, gondoltam majd megjavul és végre be tudok lépni, de nem. A hozzászólásokból ítélve inkább a majomparadésok jártak rosszabbul úgy ahogy én is. Írtam e-mailt de semmi reakció. Ezek szerint kizártak a rendszerb?l. Ez a mai helyzet kicsiny hazánkban semmi nem megy els?re.
    Nem kell a dráma , ha olvastad volna a korábbi hozzászólásom és reagáltál volna már el?rébb tartanánk , nem egy embernek segítettem (közvetítettem) a tegnapi és a mai napon , de ennek alapfeltétele volt egy értelmes pm amiben az adatok vannak , na ez t?led még nem érkezett meg .

Címkék ehhez a témához