szextelefon telefonszex
Oldal: 3 / 226 ElsEls 123451353103 ... UtolsUtols
Eredmny: 11 - 15 (1127) sszesen

Tma: Microbit (kzssg)

Legenda

User Info Menu

Addig amg

Gabika77 wrote: A problema az az hogy a felhasznlnevem s a jelszavam beirva azt irja hogy hiba. E-mail cmre nem kld semmit. azt mondja hogy nincs ilyen. Most hogyan tovbb ?
    Addig amg nem rd meg a felhasznli neved s az email cmed nem tudok segteni , nem tudnak beazonostani a microbit oldalon. Pm-ben is megrhatod.

2. # ADS
    Trhely szolgltat
    Hozzszlsok
    Many

Regisztrlt Felhasznl

User Info Menu

write-only?

write-only bartom, idzek a login oldal aljn tallhat szvegb?l:

"Ha brmi problmd van ezen az E-mail cmen is tudtok felnk jelezni: [email protected]"

Idznk Atlantisztl is:
    Amennyiben krdsetek lenne az oldallal kapcsolatban vagy valamilyen prblma lenne az accoun-al akkor rd le vagy kld el nekem pm persze az adatokkal egytt(nick -mail).

Ezt a fikot letiltottk

User Info Menu

Nekem pont forditva volt, a

Nekem pont forditva volt, a majmos volt jval el?bb, tbb is van - volt rajta, de azzal se kp se hang..csak a transferessel enged be, s ht az emailcimek azonosak voltak, a nevem nem...nem tudom mg mi lesz igy..

Mester

User Info Menu

Kaja

Nekem van egy olyan sanda gyanm, hogy a Transfer kajlta fel a Makit, amit meg hivatalosan a foldalra kiirtak az egy humbuk, ezzel a nagy felhajtsos fzival eggytt. Szerintem azrt nincs meg sokaknak a Maki acc-ja. Szerny vlemnyem szerint.

Regisztrlt Felhasznl

User Info Menu

belps

Atlantisz, kldtem privit, lgy szves elovasni. kszi

Cmkk ehhez a tmhoz