Oldal: 3 / 226 ElsõElsõ 123451353103 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 15 (1127) összesen

Téma: Microbit (közösség)

  1. #11
    Legenda

    User Info Menu

    Addig amíg

    Gabika77 wrote: A problema az az hogy a felhasználónevem és a jelszavam beirva azt irja hogy hiba. E-mail címre nem küld semmit. azt mondja hogy nincs ilyen. Most hogyan tovább ?
    Addig amíg nem íród meg a felhasználói neved és az email címed nem tudok segíteni , nem tudnak beazonosítani a microbit oldalon. Pm-ben is megírhatod.

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #12
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    write-only?

    write-only barátom, idézek a login oldal alján található szövegb?l:

    "Ha bármi problémád van ezen az E-mail címen is tudtok felénk jelezni: [email protected]"

    Idéznék Atlantisztól is:
    Amennyiben kérdésetek lenne az oldallal kapcsolatban vagy valamilyen próbléma lenne az accoun-al akkor írd le vagy küld el nekem pm persze az adatokkal együtt(nick -mail).

  4. #13
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Nekem pont forditva volt, a

    Nekem pont forditva volt, a majmos volt jóval el?bb, több is van - volt rajta, de azzal se kép se hang..csak a transferessel enged be, és hát az emailcimek azonosak voltak, a nevem nem...nem tudom még mi lesz igy..

  5. #14
    Mester

    User Info Menu

    Kaja

    Nekem van egy olyan sanda gyanúm, hogy a Transfer kajálta fel a Makit, amit meg hivatalosan a föoldalra kiirtak az egy humbuk, ezzel a nagy felhajtásos fúzióval eggyütt. Szerintem azért nincs meg sokaknak a Maki acc-ja. Szerény véleményem szerint.

  6. #15
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    belépés

    Atlantisz, küldtem privit, légy szíves elovasni. köszi

Címkék ehhez a témához