Oldal: 152 / 226 ElsõElsõ ... 52102142150151152153154162202 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 756 - 760 (1127) összesen

Téma: Microbit (közösség)

  1. #756
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    Üdv mindenkinek!

    Szép lett ez a fórum. Igaz eddig csak az asvat ismertem. :)
    Most megnéztem a legaktívabb témát is.Olvasgatom a beírásokat.
    Van minden,amit akarunk.Kritika,észrevétel,támadás,védelem,tapaszt alat és tudás is.
    Interpretálnám a tapasztalataimat.
    Aki valamit jegyez ebben a Microbit témakörben,ne hivatkozzon más oldalakra,csak a Microbitre.Különben is majdnem mindenkinek igaza van.
    Mindazok ellenére hogy vélemény van oda-vissza.
    Microbit vezet?je védi az oldalát.Igaza van.Ki ne tenné azt?Az anyaállat is védi a kölykeit.Az intenzításra rámutatva,felhívnám a figyelmét arra hogy azokból a felhasználókból él az oldala,akiknek itt reagál. Kapcsolattartó is védi az oldalát.Miért ne tenné.? azért van hogy segítsen,viszont ne kritizáljon mindenkit negatív észrevétele miatt.
    Tehát t?lük várja mindenki a tárgyilagosságot.Csak szólok,nem mindenki hülye,vak,hamisító és ellenség.Nem mindenki csak a Microbiten van fent.Tehát van összehasonlítás is.
    Akiknek tetszik az oldal,azok úgy is meglátogatják,minden hibáival együtt.Hogy miért szeretik annak lehet oka száz is.
    Akiknek nem tetszik az oldal,azok úgy sem látogatják.Hogy miért nem szeretik annak lehet oka száz is.

    Szóval,ha vannak jó dolgok ,azt be kell mutatni.(nem felnagyítani)Mert egy jó cselekedet nem fedez ezer b?nt.

    S mert vannak rossz dolgok is, le lehet írni.(nem mikroszkópon keresztül nézni)Mert megannyi rossz között látni kell a jót is.

    Andreas Herr

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #757
    Guest
    Andreas

    [Szóval,ha vannak jó dolgok ,azt be kell mutatni.(nem felnagyítani)]

    A jo dolgokat baratom eszreveszi az es ertekeli aki latogatja az adott oldalt, ezen nincs mit bemutatni.

  4. #758
    Guest
    barátod!

    Szóval a barátod észreveszi a jó dolgokat. :) Viszont az olvasott 15 válaszod alapján te formálsz véleményt.
    Akkor ilyen a szex? Te tudod milyen az, viszont a barátod csinálja. :bigsmile:

  5. #759
    Legenda

    User Info Menu

    herr úr

    herrandris wrote: Szép lett ez a fórum. Igaz eddig csak az asvat ismertem. :)
    Most megnéztem a legaktívabb témát is.Olvasgatom a beírásokat.
    Van minden,amit akarunk.Kritika,észrevétel,támadás,védelem,tapaszt alat és tudás is.
    Interpretálnám a tapasztalataimat.
    Aki valamit jegyez ebben a Microbit témakörben,ne hivatkozzon más oldalakra,csak a Microbitre.Különben is majdnem mindenkinek igaza van.
    Mindazok ellenére hogy vélemény van oda-vissza.
    Microbit vezet?je védi az oldalát.Igaza van.Ki ne tenné azt?Az anyaállat is védi a kölykeit.Az intenzításra rámutatva,felhívnám a figyelmét arra hogy azokból a felhasználókból él az oldala,akiknek itt reagál. Kapcsolattartó is védi az oldalát.Miért ne tenné.? azért van hogy segítsen,viszont ne kritizáljon mindenkit negatív észrevétele miatt.
    Tehát t?lük várja mindenki a tárgyilagosságot.Csak szólok,nem mindenki hülye,vak,hamisító és ellenség.Nem mindenki csak a Microbiten van fent.Tehát van összehasonlítás is.
    Akiknek tetszik az oldal,azok úgy is meglátogatják,minden hibáival együtt.Hogy miért szeretik annak lehet oka száz is.
    Akiknek nem tetszik az oldal,azok úgy sem látogatják.Hogy miért nem szeretik annak lehet oka száz is.

    Szóval,ha vannak jó dolgok ,azt be kell mutatni.(nem felnagyítani)Mert egy jó cselekedet nem fedez ezer b?nt.

    S mert vannak rossz dolgok is, le lehet írni.(nem mikroszkópon keresztül nézni)Mert megannyi rossz között látni kell a jót is.

    Andreas Herr
    a semmihez hogy lehet hasonlítani ? hivatkozási vagy hasonlítási alap kell . nem írhatom nagyanyám fejkend?jét mert az nem tracker :)

  6. #760
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    Nekem jó....

    Én nem akarok beállni sem a dicsér?k sem a lehúzok táborába, annyit azért megjegyzek amit eddig is mondtam, nekem megfelel azt oldal. Azt érzem hogy ennél az oldalnál túl van spilázva a dolog. Most nem fogom megmondani az oldal nevét, de a ?Bit nagyság rend?. Az új anyagok napokkal kés?bb kerülnek fel és a torrenteknél annyian vannak mint egy most kezd? oldalon. A többi hibát nem sorolom, de én akkor sem fogom alázni ?ket, majd ha már unom akkor tovább állok. Ha már valaki kritizál azt úgyis lehet csinálni hogy bántó legyen és úgy is hogy ne legyen sért?. Ha negatív a kritika azt könnyebb elfogadni és tanulni bel?le ha nem bántó a stílusa, de a fordított esetben azt hiszem szinte mindig rosszul sül el. Persze ez egyént?l függ és a szándékától. Azt azért mindenki fogja fel, mindegy melyik oldalról esik szó, azok az emberek f?leg értünk teszik (torrent társadalom),áldozzák fel szabad idejüket és anyagi áldozatokat is hoznak. Az más kérdés mennyire eredményesen, de ezt is értékelni kell. A rossz indulatú kritikákkal nem akarok foglalkozni, mert elkopna a billenty?zet.

Címkék ehhez a témához