Oldal: 13 / 226 ElsõElsõ ... 311121314152363113 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 65 (1127) összesen

Téma: Microbit (közösség)

  1. #61
    Guest
    dht lényege tömören

    privát torrentek esetében tiltva van. Publikus trackerek esetében nincs(pirateday) több tracker url címet lehet összekötni és akkor más trackerekr?l is betudnak állni seedelni!

    privátnál pedig , nem engedélyezet más url cím használata, csak a saját oldalé vagyis ahonnan szeded a torrentet!

    remélem érthet? volt így gyorsban:)

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Dinosaur
     

  3. #62
    Legenda

    User Info Menu

    dht

    Devil wrote: privát torrentek esetében tiltva van. Publikus trackerek esetében nincs(pirateday) több tracker url címet lehet összekötni és akkor más trackerekr?l is betudnak állni seedelni!
    KÖSZÖNÖM
    privátnál pedig , nem engedélyezet más url cím használata, csak a saját oldalé vagyis ahonnan szeded a torrentet!

    remélem érthet? volt így gyorsban:)

  4. #63
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    Jól számol a tracker, csak

    Jól számol a tracker, csak nem érted a szabályt.
    A seedkötelezettség a letöltés befejezésének pillanatától kezd?dik. Ekkor indul a 12 óra és a 0,6 arány.

    Egy egyszer? matematikai példa:

    Letöltöttél 1 GB-t, de közben vissza is osztottál 1 GB-t. A kliensed 1GB letöltést, 1GB feltöltést és 1,0 arányt fog mutatni. A felkiáltólel meg 0 GB feltöltést, 0,00 arányt mutat és 12 órát követel t?led, mert innen indul a seedkötelezettség. Vagyis, tök mindegy, hogy letöltés közben mennyit osztottál vissza.

    A kliensed és a seedkötelezettség csak akkor lesz szinkronban, ha a letöltés befejezésének pillanatában kliensed 1 GB letöltést, 0,0 feltöltést és 0,00 arányt fog mutatni.
    Minden más esetben eltér? lesz a tracker és a kliensed által mutatott érték.

    Ha a 12 óra alatt sem éred el a 0,6 arányt (a kliensben 1,6), akkor addig kell seedelned, ameddig meg nem lesz.
    A legrosszabb esetben 2160 óra seed-id? után megsz?nik a kötelezettséged.

  5. #64
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    Tracker

    timcibimci wrote: Jól számol a tracker, csak nem érted a szabályt.
    A seedkötelezettség a letöltés befejezésének pillanatától kezd?dik. Ekkor indul a 12 óra és a 0,6 arány.


    Csak azt nem kellene elfelejteni,hogy mondjuk egy 100GB-s torrentet mondjuk a Dallas-összest ha valaki leszedi és nem tudja 0.6os arányig visszaosztani akkor nyomhatja a seedet napi 24órában 90napig.
    És azért 100GB az nem kevés,mert 5-6 700Mb-s torrentet lehet tölteni nyugodtan 90 napig de nagyobb csomagokat már nehéz és álltalában senki sem csak 1 oldalról töltöget,szóval szerintem 90napos seed kötelezettség egy kicsit inkorrekt.
    De ez az én véleményem.
    Azt viszont nem tudtam,hogy a letöltés után-tól kell számolni a visszaosztást,köszönöm az infót.

    Egy egyszer? matematikai példa:

    Letöltöttél 1 GB-t, de közben vissza is osztottál 1 GB-t. A kliensed 1GB letöltést, 1GB feltöltést és 1,0 arányt fog mutatni. A felkiáltólel meg 0 GB feltöltést, 0,00 arányt mutat és 12 órát követel t?led, mert innen indul a seedkötelezettség. Vagyis, tök mindegy, hogy letöltés közben mennyit osztottál vissza.

    A kliensed és a seedkötelezettség csak akkor lesz szinkronban, ha a letöltés befejezésének pillanatában kliensed 1 GB letöltést, 0,0 feltöltést és 0,00 arányt fog mutatni.
    Minden más esetben eltér? lesz a tracker és a kliensed által mutatott érték.

    Ha a 12 óra alatt sem éred el a 0,6 arányt (a kliensben 1,6), akkor addig kell seedelned, ameddig meg nem lesz.
    A legrosszabb esetben 2160 óra seed-id? után megsz?nik a kötelezettséged.

  6. #65
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Namármost, ez kicsit nekem

    Namármost, ez kicsit nekem zöld igy leirva..de mivel nekem is gondom adódott ezzel, ott kértem segitséget, az oldalon..a válasz...
    nem müködik helyesen a mérés, mivel az én panaszom az volt hogy nálam a kliensben majdnem visszaadtam már a letöltött torit, náluk meg 1 gigányi hiányzott..a segitségadó elkérte a kliensem képét, és jóváirt ugyan feltöltést, mondván a hiba miatt nem kell annyira figyelni a seedkötelezettségre, mellesleg ugyse jár érte semmi!!!! már majdnem kész vagyok 4 gigányi seedeléssel, náluk még mindig 500 kb-al tartozom....szóval a hiba ott van...

Címkék ehhez a témához