szextelefon telefonszex
Oldal: 102 / 226 ElsEls ... 25292100101102103104112152202 ... UtolsUtols
Eredmny: 506 - 510 (1127) sszesen

Tma: Microbit (kzssg)

Guest
    Kitilts...

Engen is kitiltottak, nekem is megvolt az arnyom s szinte folyamatosan megy a gpem. n se rtem mi trtnt, lvsem sincs.
    Szakadjanak meg ha nekik nem kellenek azok akik rendesen visszaseedelnek mindent (n mr vek ta), a Majompard volt a legjobb, a fzi utn mr nem volt az oldal az igazi. Megy a feltlts a tbbi torrentre a microbiteseket mr trltem is (mert persze azokat nem tiltottk le) :D :D :D

2. # ADS
    Trhely szolgltat

Ezt a fikot letiltottk

User Info Menu

szemetel?k

Nem elg hogy az email cmeimet teleszemetelik mindenfle fergeteges ajnlattal a klnbz? kamucgek.
    Most mr a microbiten is egyre msra kapom a rendszert?l az ilyen zeneteket:
    Szeretnl biztonsgosan egy kis pnzt keresni az interneten?!

... azt gondolod, hogy ez lehetetlensg s csak keveseknek adatik meg? Tegyl most egy prbt!...stb stb.

Eddig sem ltogattam tl s?r?n ezt a remek :) oldalt de ha tovbbra is pm- ben kldzgetik a reklmokat akkor meg is szabadulok t?le.

Mnikus Frumoz

User Info Menu

......

csacser wrote: Nem elg hogy az email cmeimet teleszemetelik mindenfle fergeteges ajnlattal a klnbz? kamucgek.
    Most mr a microbiten is egyre msra kapom a rendszert?l az ilyen zeneteket:
    Szeretnl biztonsgosan egy kis pnzt keresni az interneten?!

... azt gondolod, hogy ez lehetetlensg s csak keveseknek adatik meg? Tegyl most egy prbt!...stb stb.

Eddig sem ltogattam tl s?r?n ezt a remek :) oldalt de ha tovbbra is pm- ben kldzgetik a reklmokat akkor meg is szabadulok t?le.
    Ha ennyire nem tetszik az oldal trld le magad s ksz. Rmsz a profilodra ott a biztonsg flre s mr trlheted is magad. Csak azt nem rtem ha ennyire utljtok az oldalt minek vagytok rajta egyltaln? Amugy meg nem az egyetlen oldal ahol kapsz reklmokat. Diablo, Torrentvr stb. lehetne irklni az oldalakat ahol ugyan ez a helyzet. Sehol nem ktelez? fennt lenni. Knnyebb kritizlni az oldalt, minthogy elgondolgozni nem vletlenl kldik a reklmokat stb. Amugy meg ha jl krlnznl majdnem minden oldalnak ez az egyik bevteli forrsa. Engem is zavarnak kicsit, de fogom s kitrlm. Nem azon a kt msodpercen mlik.

Mnikus Frumoz

User Info Menu

hamar

hamar feljtt s elg csucs oldal, nekem bejn :)
    Tisztelettel,

F

Tag

User Info Menu

?Bit

?Bit
    Az oldalon visszavonsig szabad regisztrci van! Siessetek ha be akartok jutni!

Cmkk ehhez a tmhoz