Oldal: 1 / 226 1231151101 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (1127) összesen

Téma: Microbit (közösség)

  1. #1
    Legenda

    User Info Menu




    Tagja vagy a Microbit közösségének? Vagy csak szeretnél az lenni? Csevegj, kérdezz, írd le véleményed. Akár pozitív, akár negatív minket érdekel. Kövesd velünk ebben a témában a Microbit életét és fejlõdését.




    Ismertetõ:

    A mikrobit, vagy µBit a 2011-ben alakult a transfer (2007 - 2011) és a Majomparádé (2005 - 2011) oldalak egyesülésébõl. Az oldalon még mindig a szokványos fájl arány uralkodik (A letöltést és a feltöltést is elszámolja a rendszer) így aki a régi rendszerek szerelmese, az izzíthatja a seed szervereket, mert köztük a helye, tölthet fel kedvére. Az oldal átlag 120 000 userrel és 60 000 torrentel dolgozik.

    Forrás: TORRENTEK.info - Torrent oldal figyelő, forum, hirportal!

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    sziasztok engem is érdekelne

    sziasztok engem is érdekelne hogy a majomparádés regemmel miért nem enged be.csak a transferrel.

  4. #3
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    sziasztok!Tegnap este óta na

    sziasztok!
    Tegnap este óta na enged be az oldal...:(
    A jelszó és f.név jó. Csak egyszer?en nem léptet be....:(

  5. #4
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    hát az

    hát az el?fordulhat..bejutottam, de a Transferes regimmel, és adataimmal, fel-letöltéssel, a majomparádésra se kép se hang..persze az volt a több-jobb..

    és most hogyan tovább,?? mert én biz nem emlékszem mennyi és mi volt..és a nevem sem azonos..az emailcimem igen..

    most figyelek, töltök le-fel, érdekes az arányom változik, a feltöltésem nem...:)

  6. #5
    Guest
    Help!

    Sziasztok! Én azóta használom a Majmot, mióta évekkel ezel?tt elindult... Most nem tudok belépni a régi jelszóval... várható volt :( De, ha újat akarok kérni, azt mondja, h nem vagyok az adatbázisban!!! :( Mit lehet ilyenkor tenni?? Már üzentem a Staffnak... még nem válaszoltak :(

Címkék ehhez a témához