szextelefon telefonszex
Oldal: 1 / 2 12 UtolsUtols
Eredmny: 1 - 5 (222) sszesen

Tma: Insane (kzssg)

Hybrid View

Elz hozzszls Elz hozzszls   Kvetkez hozzszls Kvetkez hozzszls
    Legenda

User Info Menu

Tagja vagy a Insane kzssgnek? Vagy csak szeretnl az lenni? Csevegj, krdezz, rd le vlemnyed. Akr pozitv, akr negatv minket rdekel. Kvesd velnk ebben a tmban a Insane lett s fejldst.

Adatlap: Insane torrent oldal adatlap

Ismertet:

Az Insane 2007 februr elsejn alakult s a 2010-es nagy szerverlefoglalsokig zemelt. Ekkor az oldal egy kis idre befejezte mkdst s tadtk felhasznlikat Mycarpathians torrent oldalnak. De 2010. 06. 28. -n az oldal vezetse mgis gy dnttt, hogy folytatjk, gy az eredeti felllsban newinsane nven folyattk, s folytatjk a mai napig. Br az oldal elrhetsgre nehz rbukkanni, de mgis egy aktv, s ers kzssgi szelemmel rendelkez oldalrl beszlnk. A tracker arnymentes s rengeteg sajt fejleszts jtkkal rendelkezik. Az oldal chatfala egybe van "ktve" sajt bels rdijukkal, az insane rdival

Forrs: http://torrentek.info/magyar-trackerek

Regisztrlt Felhasznl

User Info Menu

Klasz oldal n tag vagyok. De nem gy volt hogy fog julni?

Legenda

User Info Menu

Dali93
    nem legyl trelmetlen
    rgebben azt rtk dolgoznak rajta

az insane most elrhetetlen
    valami trtnt

A Provoktor

User Info Menu

dv. Itt reaglnk a t.j ltal bekldtt hrre, hogy kicsit ez a tma is frissljn:

Insane Tracker: Boldog j vet!

Nos, nekem semmi bajom az oldallal de n azt tapasztaltam, hogy csak a szkebb krk ismerik. Rengeteg emberrel kerlk kapcsolatba s szoktam is ajnlani az oldalt de a vlsz mindig az, hogy kszi, nem is hallottam mg rla.

De itt se nagyon lttok olyat, hogy brki is insane tracker meghvra vadszna. XD

Vannak az oldalnak lobbisti akik facebook oldalakon, klnbz warez kzssgekben gy reklmozzk az oldalt mint a msodik legaktvabbat az ncore utn. XD Elg komoly marketing fogs, de vajon mire alapozzk?

Ht a perek szmra. A trackerek.info szerint ugyanis k rendelkeznek a legnagyobb aktivitssal. XD

De mgis hogy lehet ez, ha az userek tekintetben csak ers kzpmeznyt lveznek? Hogy lehetnek aktvabbak olyan oldalaknl melyeknek csaknem a duplja az user bzisuk?

A vlaszt ismt a trackerek.info adja meg. Utna nztek, s az derlt ki, hogy van pr insane lobbista, vip, staff tag akik irgalmatlan sok knyvet seedelnek ami igen csak megtolja a perek szmt. De ettl mg a 40 gigs hd filmekre nem lesz tbb seed. XD A magyarok torrentezk tbbsgt ugyanis a filmek rdeklik.

Szval ez ismt egy jabb marketing fogs. Hitessk el, hogy jk vagyunk, hogy tnyleg azok lehessnk. Mg egyszer mondom, nincs bajom az oldallal, csak kicsit furnak rzem, hogy amg a hrekben azt olvashatjuk, hogy mi nem akarunk nagyok, sikeresek lenni, mi csak egy hobbi oldal vagyunk, kzbe a tettek egsz mst mutatnak.

Mintha azt mondannk minket nem rdekel a gyzelem, mi csak hobbibl jtszunk, kzbe meg mindent megtesznk az aranyrt.

Csak gy mellkesen mondom el, hogy Magyarorszgon az sszes torrent oldal hobbi oldal, hiszen minden tulajdonosnak van mellette llsa.

Ms krds, hogy nmelyik elg komoly profitot is termel. Ehhez viszont nem elg seedelni pr knyvet, tnyleg komoly user bzis kell hozz.
    Facebook
    Twitter

So se zavarjon ha egyesek rajtad kszrlik a nyelvket. Amg gy tesznek te uralod az letket, kvzi a te szolgid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak nmaguk helyett. Alrendelik magukat egy nluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rlad beszlnek mert beszlni csak arrl rdemes aki szmt. Ht mirt is lep ez meg? Ne sajnld tlk ezt a kevske kis rmt.

:girl_angel:

Tag

User Info Menu

A oldal egyik legnagyobb rtke hogy mshol nem beszerezhet tartalmak vannak rajta. R Klub sorozatok. A oldal designja is jl sikerlt, adminok normlisan llnak hozzd, ha krdezzel valamit.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsUtols

Cmkk ehhez a tmhoz