szextelefon telefonszex
Oldal: 1 / 226 1231151101 ... UtolsUtols
Eredmny: 1 - 5 (1127) sszesen

Tma: Microbit (kzssg)

Legenda

User Info Menu

Tagja vagy a Microbit kzssgnek? Vagy csak szeretnl az lenni? Csevegj, krdezz, rd le vlemnyed. Akr pozitv, akr negatv minket rdekel. Kvesd velnk ebben a tmban a Microbit lett s fejldst.

Ismertet:

A mikrobit, vagy µBit a 2011-ben alakult a transfer (2007 - 2011) s a Majompard (2005 - 2011) oldalak egyeslsbl. Az oldalon mg mindig a szokvnyos fjl arny uralkodik (A letltst s a feltltst is elszmolja a rendszer) gy aki a rgi rendszerek szerelmese, az izzthatja a seed szervereket, mert kztk a helye, tlthet fel kedvre. Az oldal tlag 120 000 userrel s 60 000 torrentel dolgozik.

Forrs: TORRENTEK.info - Torrent oldal figyelő, forum, hirportal!

2. # ADS
    Trhely szolgltat
    Hozzszlsok
    Many

Regisztrlt Felhasznl

User Info Menu

sziasztok engem is rdekelne

sziasztok engem is rdekelne hogy a majompards regemmel mirt nem enged be.csak a transferrel.

Regisztrlt Felhasznl

User Info Menu

sziasztok!Tegnap este ta na

sziasztok!
    Tegnap este ta na enged be az oldal...:(
    A jelsz s f.nv j. Csak egyszer?en nem lptet be....:(

Ezt a fikot letiltottk

User Info Menu

ht az

ht az el?fordulhat..bejutottam, de a Transferes regimmel, s adataimmal, fel-letltssel, a majompardsra se kp se hang..persze az volt a tbb-jobb..

s most hogyan tovbb,?? mert n biz nem emlkszem mennyi s mi volt..s a nevem sem azonos..az emailcimem igen..

most figyelek, tltk le-fel, rdekes az arnyom vltozik, a feltltsem nem...:)

Guest
    Help!

Sziasztok! n azta hasznlom a Majmot, mita vekkel ezel?tt elindult... Most nem tudok belpni a rgi jelszval... vrhat volt :( De, ha jat akarok krni, azt mondja, h nem vagyok az adatbzisban!!! :( Mit lehet ilyenkor tenni?? Mr zentem a Staffnak... mg nem vlaszoltak :(

Cmkk ehhez a tmhoz