Oldal: 35 / 45 ElsõElsõ ... 253334353637 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 171 - 175 (222) összesen

Téma: Insane (közösség)

  1. #171
    Mester

    User Info Menu

    Én jó ötletnek tartanám, ha az kaphatna ilyen bögréket és pólókat aki támogatja az oldalt. Ha már van ilyen lehet?ség akkor sorry..

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #172
    Legenda

    User Info Menu

    Szerintem is, de csak "nagy" támogatóknak járhatna egy poló. Biztos vagyok, hogy az motiválna még pár embert pluszba a támogatáshoz.
    by Rotti

  4. #173
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    Vagy aki támogat, annak egy kis kacsa lenne a neve mellet. :)

  5. #174
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    aki támogat, annak támogatói csillag van a neve mellett: [ATTACH=full]691[/ATTACH]

  6. #175
    Tag

    User Info Menu

    Kicseréltük az eddigi barát kezelési rendszert, végre elkészült a bejelöl?s-elfogadós változat, ahol bontva látszik, ki jelölt téged és kiket jelöltél te, és ezekb?l mit fogadtak el és mit nem. A barát kezelés az összes releváns helyen beépítésre került. Megy az új szerverre is hamarosan.
    Erre azért is volt szükség, mert új üzenetküldési rendszer készül, aminek a barátok er?s alapját képzik majd. Nem saját fal lesz, mint ncore-on és nem is sima üzenetküldés. A rendszer ún. beszélgetéseket fog kezelni, vagyis üzenetet több embernek is lehet majd küldeni és ezekre többen is válaszolhatnak. Sokkal átláthatóbb és kezelhet?bb lesz, mint a mostani rendszer. Mivel a küldés barát alapú lesz els?sorban, el?ször ezt kellett rendbe rakni.
    Közben készülnek az új pólók és bögrék is, amiket versenyeken és egyéb helyen tudunk osztogatni. Lesz kiskacsás és kiskacsa nélküli is. A bögre a hagyományos, kétfalú fém kávésbögre lesz insane logóval. Ezt azért tudjuk megtenni, mert nagyon sok adományt kaptunk mostanában - köszönjük ezúton is!

Címkék ehhez a témához