szextelefon telefonszex
Oldal: 44 / 45 ElsEls ... 3442434445 UtolsUtols
Eredmny: 216 - 220 (222) sszesen

Tma: Insane (kzssg)

Ezt a fikot letiltottk

User Info Menu

Kszltem, de csak a 6001.lettem, ha jl lttam. Majd legkzelebb sikerl.

2. # ADS
    Trhely szolgltat
    letkor
    2010
    Hozzszlsok
    Many

Mnikus Frumoz

User Info Menu

9 ves lett iNSANE ezrt 9 nap free reg s 9 nap NoHnR woot.

Regisztrlt Felhasznl

User Info Menu

Klasz oldal n tag vagyok. De nem gy volt hogy fog julni?

Legenda

User Info Menu

Dali93
    nem legyl trelmetlen
    rgebben azt rtk dolgoznak rajta

az insane most elrhetetlen
    valami trtnt

A Provoktor

User Info Menu

dv. Itt reaglnk a t.j ltal bekldtt hrre, hogy kicsit ez a tma is frissljn:

Insane Tracker: Boldog j vet!

Nos, nekem semmi bajom az oldallal de n azt tapasztaltam, hogy csak a szkebb krk ismerik. Rengeteg emberrel kerlk kapcsolatba s szoktam is ajnlani az oldalt de a vlsz mindig az, hogy kszi, nem is hallottam mg rla.

De itt se nagyon lttok olyat, hogy brki is insane tracker meghvra vadszna. XD

Vannak az oldalnak lobbisti akik facebook oldalakon, klnbz warez kzssgekben gy reklmozzk az oldalt mint a msodik legaktvabbat az ncore utn. XD Elg komoly marketing fogs, de vajon mire alapozzk?

Ht a perek szmra. A trackerek.info szerint ugyanis k rendelkeznek a legnagyobb aktivitssal. XD

De mgis hogy lehet ez, ha az userek tekintetben csak ers kzpmeznyt lveznek? Hogy lehetnek aktvabbak olyan oldalaknl melyeknek csaknem a duplja az user bzisuk?

A vlaszt ismt a trackerek.info adja meg. Utna nztek, s az derlt ki, hogy van pr insane lobbista, vip, staff tag akik irgalmatlan sok knyvet seedelnek ami igen csak megtolja a perek szmt. De ettl mg a 40 gigs hd filmekre nem lesz tbb seed. XD A magyarok torrentezk tbbsgt ugyanis a filmek rdeklik.

Szval ez ismt egy jabb marketing fogs. Hitessk el, hogy jk vagyunk, hogy tnyleg azok lehessnk. Mg egyszer mondom, nincs bajom az oldallal, csak kicsit furnak rzem, hogy amg a hrekben azt olvashatjuk, hogy mi nem akarunk nagyok, sikeresek lenni, mi csak egy hobbi oldal vagyunk, kzbe a tettek egsz mst mutatnak.

Mintha azt mondannk minket nem rdekel a gyzelem, mi csak hobbibl jtszunk, kzbe meg mindent megtesznk az aranyrt.

Csak gy mellkesen mondom el, hogy Magyarorszgon az sszes torrent oldal hobbi oldal, hiszen minden tulajdonosnak van mellette llsa.

Ms krds, hogy nmelyik elg komoly profitot is termel. Ehhez viszont nem elg seedelni pr knyvet, tnyleg komoly user bzis kell hozz.
    Facebook
    Twitter

So se zavarjon ha egyesek rajtad kszrlik a nyelvket. Amg gy tesznek te uralod az letket, kvzi a te szolgid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak nmaguk helyett. Alrendelik magukat egy nluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rlad beszlnek mert beszlni csak arrl rdemes aki szmt. Ht mirt is lep ez meg? Ne sajnld tlk ezt a kevske kis rmt.

:girl_angel:

Cmkk ehhez a tmhoz