Oldal: 43 / 45 ElsõElsõ ... 334142434445 UtolsóUtolsó
Eredmény: 211 - 215 (222) összesen

Téma: Insane (közösség)

  1. #211
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    a több?l választás mellett vagyok. :)
    klingb

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #212
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    ha több féle skin lesz az az igazi és választani lehetne
    pl természet, ?r, város, sötétebb, világosabb 10-20 háttér is akár, a kis telhetetlen. xD

  4. #213
    A Provokátor

    User Info Menu

    Gondolom itt csak a képr?l van szó, azok lesznek többfélék, vagy azok fognak random változni. XD De ezen kívül biztos lesznek egyéb stílusú kinézetek is.
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tõlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

  5. #214
    Tag

    User Info Menu

    Sziasztok gondolom jo paran lattatok mar az UHD kategoriat az oldalon kerdesem az lenne kinek mennyire jon be mennyire tartja hasznosnak nem azert mondom megorulok a kivalo minosegu filmekert de a mai vilagban nincs mindenkinek UHD tv-je monitorja igy a kategoria evekig ertelmet veszti arrol nem is beszelve hogy nagyon keves a valasztek...
    A fájdalom nélkül járó tanulság értelmetlen,de ha elviseli legy?zhetetlen szívre tehet szert... igen, egy acélszívre!-Edward Elric

  6. #215
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    szerintem valahol el kell kezdeni és most úgy látszik iNSANEon kezdték el és van olyan aki már tudja élvezni az UHD t csak nem sok de hát ritka és régi filmeket se tölti le mindenki és még is van aki örül neki szóval így van ez az UHD val is, nincs ezzel szerintem semmi baj.

    Boldog Karácsonyt!

    NOHnR napokat kezdtünk. Minden játékosnak jóváírtunk 100 bónuszpontot és 2GB feltöltést valamint 20 HnR pontot.
    Köszönjük a játékot!
    A képeslapküldés még december 26-án estig m?ködik
    A 6000. üzenet küld?je további 100 bónuszpontot, 200 HnR pontot és 10 GB feltöltést nyert.

Címkék ehhez a témához