szextelefon telefonszex
Oldal: 43 / 45 ElsEls ... 334142434445 UtolsUtols
Eredmny: 211 - 215 (222) sszesen

Tma: Insane (kzssg)

Mnikus Frumoz

User Info Menu

a tbb?l vlaszts mellett vagyok. :)
    klingb

2. # ADS
    Trhely szolgltat
    letkor
    2010
    Hozzszlsok
    Many

Mnikus Frumoz

User Info Menu

ha tbb fle skin lesz az az igazi s vlasztani lehetne
    pl termszet, ?r, vros, sttebb, vilgosabb 10-20 httr is akr, a kis telhetetlen. xD

A Provoktor

User Info Menu

Gondolom itt csak a kpr?l van sz, azok lesznek tbbflk, vagy azok fognak random vltozni. XD De ezen kvl biztos lesznek egyb stlus kinzetek is.
    Facebook
    Twitter

So se zavarjon ha egyesek rajtad kszrlik a nyelvket. Amg gy tesznek te uralod az letket, kvzi a te szolgid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak nmaguk helyett. Alrendelik magukat egy nluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rlad beszlnek mert beszlni csak arrl rdemes aki szmt. Ht mirt is lep ez meg? Ne sajnld tlk ezt a kevske kis rmt.

:girl_angel:

Tag

User Info Menu

Sziasztok gondolom jo paran lattatok mar az UHD kategoriat az oldalon kerdesem az lenne kinek mennyire jon be mennyire tartja hasznosnak nem azert mondom megorulok a kivalo minosegu filmekert de a mai vilagban nincs mindenkinek UHD tv-je monitorja igy a kategoria evekig ertelmet veszti arrol nem is beszelve hogy nagyon keves a valasztek...
    A fjdalom nlkl jr tanulsg rtelmetlen,de ha elviseli legy?zhetetlen szvre tehet szert... igen, egy aclszvre!-Edward Elric

Mnikus Frumoz

User Info Menu

szerintem valahol el kell kezdeni s most gy ltszik iNSANEon kezdtk el s van olyan aki mr tudja lvezni az UHD t csak nem sok de ht ritka s rgi filmeket se tlti le mindenki s mg is van aki rl neki szval gy van ez az UHD val is, nincs ezzel szerintem semmi baj.

Boldog Karcsonyt!

NOHnR napokat kezdtnk. Minden jtkosnak jvrtunk 100 bnuszpontot s 2GB feltltst valamint 20 HnR pontot.
    Ksznjk a jtkot!
    A kpeslapklds mg december 26-n estig m?kdik
    A 6000. zenet kld?je tovbbi 100 bnuszpontot, 200 HnR pontot s 10 GB feltltst nyert.

Cmkk ehhez a tmhoz