Oldal: 25 / 45 ElsõElsõ ... 15232425262735 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 121 - 125 (222) összesen

Téma: Insane (közösség)

  1. #121
    A Provokátor

    User Info Menu

    A napokban készült egy igényes bemutató az oldalról, nem árt azt se meglesni: http://torrentek.info/index.php?thre...%A1jus.102865/
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tõlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #122
    Tag

    User Info Menu

    jó oldalnak tartom és ez a bemutató is nagyon tetszik. Szerintem id?vel akkora oldal lehet mint a néhai beload. Én az után kezdtem használni hogy az bezárt.

  4. #123
    A Provokátor

    User Info Menu

    Üdv lenko! Igen, a beload bezárása után sokan kerestek új hazát, és az insane minden tekintetben megfelel?. Persze hasznosabb lett volna egy a pretorians-hoz hasonló megállapodás.
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tõlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

  5. #124
    Adminisztrátor

    User Info Menu

    Én is egyetértek veletek, szerintem az Insane az egyik legjobb a magyar oldalak közül, f?leg a Pretorians-al történ? egyesülésük óta.
    [CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3][I][B]Baráti üdvözlettel: szepaj[/B][/I][/SIZE][/FONT][/CENTER]

  6. #125
    Guest
    beload-ot nagyon szerettem
    a newinsane szerintem nem beload a
    newinsane-en sokkal nagyobb a rend

Címkék ehhez a témához