Oldal: 1 / 387 1231151101 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (1931) összesen

Téma: Bithumen (közösség)

  1. #1
    Mester

    User Info Menu




    Tagja vagy a Bithumen közösségének? Vagy csak szeretnél az lenni? Csevegj, kérdezz, írd le véleményed. Akár pozitív, akár negatív minket érdekel. Kövesd velünk ebben a témában a Bithumen életét és fejlõdését.







    Adatlap: BitHUmen torrent oldal adatlap



    Ismertetõ:

    A Bithumen hazánk legelsõ torrent oldala! Szintén megbízható, gyors, és stabil tracker hírében áll. Azt sem árt megemlíteni, hogy az oldal olyan saját fejlesztésû játékokkal kedveskedik felhasználóinak, mint a méltán híres Bithumen Pontvadász Játék! Szintén nem találtuk nyomát bármilyen reklámtevékenységnek.

    Forrás: http://torrentek.info/magyar-trackerek
    Üdvözlettel:
    Adminisztrátor

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Guest
    nekem ez a favorit, szerintem

    nekem ez a favorit, szerintem arányt se nehéz tartani min 0.3 az nem sok, még az én netemmel is tudnám tartani (8-10k feltöltési sebesség)
    nehéz bekerülni, könny? kikerülni, ez szerintem így jó, megsz?rik a nem torrent oldalra való felhasználókat
    ezt tartom a hazai elit oldalnak

  4. #3
    Guest
    Szerintem.

    Nagyon jó oldal igaz nálam kb 3. helyet foglalja el de hát ez van:D
    Bekerülni biztos nehéz én szerencsére kaptam egy potya meghívót és meg is becsülöm. Lassan 1 éve vagyok regisztrálva és remélem még sok ideig élvezhetem:D

  5. #4
    Guest
    jogos...

    ...0.3-as arány a leggyengébb nettel is tartható (más kérdés, hogy nem biztos, hogy csak az éppen bennmaradásra kell törekedni)

  6. #5
    Guest
    Vélemény.

    Jó oldal csak szerintem nagyon sok a szerveres ami nem rossz mert jó a sebesség pár napig.
    De utána 3-4 napos torrenteknél töredékére esik vissza a seedel?k létszáma pl 50-en letöltötték de csak 13-an seedelik pedig csak 3 napja töltötték fel-->>erre gondolok.
    Az viszont hogy innen lehet szinte els?ként letölteni premier filmeket az nagyon jó:D Igaz pár perc múlva máshova is felteszik de az mind1:D


    Ez az én véleményem meg lehet kövezni de ez van:D

Címkék ehhez a témához