Oldal: 52 / 387 ElsõElsõ ... 242505152535462102152 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 256 - 260 (1931) összesen

Téma: Bithumen (közösség)

  1. #256
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Bithumenre 4 felhasználó

    Bithumenre 4 felhasználó mehet egy accra.. a többi már a te dolgod..

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #257
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Bitu

    andromeda wrote: Bithumenre 4 felhasználó mehet egy accra.. a többi már a te dolgod..
    Nincs korlátozva hány ip r?l lépsz be megkérdeztem.

  4. #258
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    kockázat

    pipus wrote: Sziasztok!Tanácsot szeretnék kérni!
    egy torrent oldalon is kértem bithumen meghívót!Egy felhasználó írt,hogy odaadná az acc-át közösbe ,míg össze nem gy?lik a pont(csillag) a meghívóra,amit majd felhasználhatok magamra!Szerintetek merjek belevágni?
    Válaszokat el?re is köszönöm!
    Hát ha becsületes az illet? megéri :)n Deha jelszót vált miel?tt meglenne a hivó az cumi :) De kockázat nélkül nincs üzlet :)

  5. #259
    Guest
    bithumen acc

    pipus wrote:
    oldsipi50 wrote:
    pipus wrote:
    Sziasztok!Tanácsot szeretnék kérni!
    egy torrent oldalon is kértem bithumen meghívót!Egy felhasználó írt,hogy odaadná az acc-át közösbe ,míg össze nem gy?lik a pont(csillag) a meghívóra,amit majd felhasználhatok magamra!Szerintetek merjek belevágni?
    Válaszokat el?re is köszönöm!
    -semmi bukta nincs részedr?l már csináltunk ilyet sokszor
    Köszönöm a te és Brumi válaszát!Hát akkor belevágok!
    Nekem is úgy vot, hogy valaki megengedte, hogy küldjek meghívót és használhatom az accát. Egy ideig tartottam vele a kapcsolatot, azóta nem is beszélt velem. Meghívóm nincs, az accon nincs annyi csillag.

  6. #260
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Hogyis van ez ?

    Nincs mit, inkább így juss be az oldalra mint több terra uppért, neadj isten pénzért!Miel?tt ezt leirom hangsujoznám sosem cseréltem se ncore se bitu adtam jo szivel barátaimnak ingyen :)Pénz totál igazad van azt hagyuk is.Pár tera upp ?Mi a sok? Beveszi valaki az oldalra nézzük hogyis van ez.A seedér kitüntetést kapunk amit kés?bb meghivoért való licitre használhatunk.Most hogy licitet nyerj 22-28 kitüntetés közt kell felraknod.Akkor nézzük legjobb 10000be vagy 1kitüntetés hetente legjobb 1000 vagy 2kitüntetés hetente.Igen sok seedelés ha meghivót akarsz.Lényegre térve 3Tb beload upp ot sokkal rövidebb id? és sokkal kevesebb seddel meglehet csinálni.Mint a bitun öszeszedni a kitüntetéseket a licitre :)

Címkék ehhez a témához