Oldal: 2 / 387 ElsEls 12341252102 ... UtolsUtols
Eredmny: 6 - 10 (1931) sszesen

Tma: Bithumen (kzssg)

Guest
    #rtkels.bh.exe

Folytatvn rvid sszefoglalm:
    torrentek(szma,min?sg,seed,sebessg): 10/7
    az oldal(skinek, gyorsasg, elrhet?sg, kls?): 10/8
    staff(reklmok, hozzlls,botrnyok): 10/6,5

2. # ADS
    Trhely szolgltat

Guest
    bh

n nem raktam volna ?ket a legjobb torrent oldalak kz. A staffnak akkora az arca, hogy az mr vicc.. kzben meg hlyk mint az llat!:D Mind1 ratiomasterel elvagyok nluk, mert nem fogom a szerverem leterhelni, hogy oda tltsek fel.:D Ha meg kivgnak akkor -1 gagyi oldal amin regelve vagyok.

Guest
    Igen a szerver:)

Ht ezek a szerveresek mr csak ilyenek:) Elosztjk 15-40-es arnyig a filmeket, s aztn kilpnek, szegny lass netesek pedig ott vannak mg 3 ht mlva is seedelni, s a lemaradt letlt? pedig szidja a sebet...Ht van ilyen, de ez csak rosszabb lesz...Mrmint a lass neteseknek eslye sem lesz feltlt?versenyen indulni, s ha szerverre meg nincs pnze, vagy nem akar, akkor szinte meg van ktve a keze.

Guest
    ....

Engem kirgtak a bithumenr?l, mert lltlag tiltott fjlt osztottam meg ms trackeren. Jelzem tbb oldalon is feltlt? vagyok s tisztban vagyok mit szabad feltlteni s mit nem. Nc re raktam fel 3 filmet s ezrt kitiltottak. Prbltam bekerlni oda feltlt?nek, de jobb is, hogy nem raktak fel, mert hihetetlen mekkora arca van ott a staffnak. Vicc amit csinlnak. Ennyi a vlemnyem a bithumenr?l.

Guest
    Bithumen seed

Ht tnyleg elg nehz arnyt tartani . Nekem 30/3 Mb es netem van lefele jn mint llat flfele nem sokszor lttam teljes svszlessgen futni . Anno seed szerverrel javtottam az arnyon azta sem tudok 1,5 fl menni akrhny torit futtatok is . Van olyan tori ami mr 4 hnapja bent van a kliensbe . De egybknt ha gyorsan kell valami akkor ok .

Cmkk ehhez a tmhoz