Oldal: 102 / 387 ElsõElsõ ... 25292100101102103104112152202 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 506 - 510 (1931) összesen

Téma: Bithumen (közösség)

  1. #506
    Guest
    seed help.

    Az hogy lehet,hogy az én netem a teszten 18 mega fel 10 mega le, és akár hová töltök fel vagy le akár mit még sosem ment 1 megánál többel? Nálam rossz valami?

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Dinosaur
     

  3. #507
    Guest
    Nekem valami nem világos. Upc

    Nekem valami nem világos. Upc netem van. Fiber pover 120. Ha a bitura akarok vissza tölteni szinte alig megy. De írhatnám akár az nc- t is. Vagy a Vagy bármi más oldalt. Még sosem ment még a letöltésem sem 1 megánál többel. A seed teszt is 18 m fel és 10 le. Mi lehet a gond?

  4. #508
    Legenda

    User Info Menu

    bitu

    nonoka wrote:
    Seria.Killer wrote:
    Most, hogy hozzájutottam saját BitHUmenhez, a gyarapodás végett közösbe adnám. Lehet?leg olyan jelentkezzen rá, aki seedszervert használ, és nagyon sokat seedel, mert lehet akármilyen neted, akkor sem gy?lik a csillag, csak szerverrel. Ha kigy?lik 20 csillag, akkor már érdemes egy licitet beadni, mert mostanában már annyival is megy. Semmit nem kérek érte, ha sikerül kiseedelni a meghívót, akkor megérdemli az illet?. :D
    Feltételek, és részletek PM-ben.
    40/20-as net 2 hónap 22 csillag éjjel-nappal seed.
    -50/5 18 hét 19 csillag kényelmesen

  5. #509
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    bithumen bann

    üdv!szeretnék érdekl?dni h mit bannol a bithumen?nagyon fontos lenne!légyszíves vlaki segítsen nekem ebbe!már mindenféle címet változtattam de nem jó...!
    csalók kíméljenek!!

  6. #510
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    bannolás

    még az is érdekelne h egy seed szerver IP címét tudják bannolni??
    csalók kíméljenek!!

Címkék ehhez a témához