Oldal: 1 / 502 1231151101501 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (2508) összesen

Téma: Bithorlo (közösség)

  1. #1
    Mester

    User Info Menu





    Tagja vagy a Bithorlo közösségének? Vagy csak szeretnél az lenni? Csevegj, kérdezz, írd le véleményed. Akár pozitív, akár negatív minket érdekel. Kövesd velünk ebben a témában a Bithorlo életét és fejlõdését.


    Hibák, problémák esetén az [email protected] címre írjatok.




    Értékelés: Bithorlo értékelése

    Bemutató: Bithorlo bemutatója

    Adatlap:Bithorlo torrent oldal adatlap







    Ismertetõ:

    A bithorlo egy vegyes tartalmú tracker, mely az idõk során számos elérhetõség cserén esett át. Az oldal mégis az az eredeti bithorlo, ami 2006-ban indult. Ritkán nyitják ki a regisztrációt, és többnyire a meghívás is zárva van. Átlag 70 000 felhasználóval és 50 000 torrentel dolgoznak. Gyakoriak a különbözõ játékok és versenyek. Az oldal saját rádiót is üzemeltet BithangYoo rádió néven. Az oldal szintén a régi,jól bevált fájl arányrendszert használja

    Forrás: http://torrentek.info/magyar-trackerek
    Üdvözlettel:
    Adminisztrátor

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    -

    Régen amikor regisztráltam nem igazán tartottam egy jó oldalnak. Most se igazán használom. De ahogy fejl?dik nem semmi!!!!Talán kett? oldal van amit jobbnak tartok! Van olyan nagy torrent oldal(ak) amibe nagyot csalódtam ahogy vissza esett! Ha igy halad a fejl?désbe akkor az els? is lehet a sorba.

  4. #3
    Guest
    Jaja

    Osztom véleményed.
    Nézzük a statisztikát:

    Meghívásos Felhasználó Limit 69,500
    Regisztrált Felhasználók 69,035
    Feltölt?k 198,193
    Letölt?k 24,856
    Össz. kapcsolat 223,049
    Torrentek 26,320
    Feltölt?/Letölt? arány 797 %
    Teljes adatforgalom 23.42 PB
    Teljes letöltési sebesség 984.12 MB/s

    Ez nem semmi, pedig volt egy- két nagyobb leállásuk, amikor tönkrement a szervergépük, és egyéb problémák, de megoldották! Folyamatosan újítanak, megfelel? staff tagok vannak, abszolút nem bunkók.Maradjanak is így!:)

  5. #4
    Guest
    ...

    Szerintem nagyon jó oldal nagyon sok torrentet raknak föl nekem az eggyik kedvenc oldalam...

  6. #5
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    Szerintem is egy nagyon jó oldal lett bel?le. Szinte kezetek óta fenn vagyok, és tényleg volt id?szak amikor szó szerint haldoklott. De túl jutottak rajt, és ma már az els? öt magyar torrent oldalak egyike - szerintem. Nagyon tettszett pl. annak idején a póker játékuk ahol 9. lettem :))
    Tobaja

Címkék ehhez a témához