Oldal: 124 / 124 ElsõElsõ ... 2474114122123124
Eredmény: 616 - 617 (617) összesen

Téma: Mûszaki Torrenttanya (közösség)

  1. #616
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    Idézet szappanoskrumpli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    megunták a vitát arról a bizonyos nem létező oldalról ...
    Csak hogy tudd: Én tag vagyok azon az általad nem létezettnek titulált oldalon. Igaz, hogy nem torrentoldal, de egy műszaki egyetemista mindent megtalál ott, amit az MTT-n nem! Tanulság: Egy weboldal létezhet úgy is, hogy Te arról nem tudsz! Az oldal zárt és neve torrentoldalak (főleg az oldalt feltörni és onnan mindent ellopni szándékozó torrentoldal számára) nem publikálható, az ott lévő könyvek torrentoldalakon nem osztható meg.

    Ha tehát valaki ezen oldal és az MTT közötti ellentétről beszél az vegye figyelembe, hogy az oldalon lévő könyvek megosztása nem csak az MTT-n tilos, hanem az összes többi torrentoldalon tilos.

    Én egyébként úgy tudom, hogy ez az oldal és az MTT egyáltalán nem áll egymás útjába, hiszen az MTT-n nincsenek meg azok a műszaki és tudományos egyetemi tankönyvek, lexikonok, stb. kézikönyvek, folyóiratok, Ã*gy a műszaki egyetemista könyves weboldal az MTT "üzletét" nem rontja és az MTT sem tud ebben a témában versenyezni a műszaki egyetemista könyves weboldallal.

    Egy műszaki vagy természettudományi szakon tanuló egyetemistának tehát abszolút nem ajánlom az MTT-t!
    Kevés az, mint "barnamaci"-ban a bukott MTT-moderátorban a brummogás!

    Ha az utólsó hozzászólás a tiéd, köteles vagy azt szerkeszteni!

    Idézet szappanoskrumpli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azok az emberek illuminált állapotban voltak.
    Mostanra kijózanodtak és rájöttek nem is létezik a nem létezõ oldal :D
    Nem tudom, mire gondolsz, de ha esetleg az MTT hianypotlasa (pl. felsofoku muszaki es termeszettudomanyi konyvek hianya) celjabol 2011-2012 korul letrehozott oldalra gondolsz, akkor az bizony letezik, sot szakmailag sokkal jobb, mint az MTT! Egyebkent logikus, hogy ha az MTT-rol es az osszes tobbi oldalrol is hianyoznak bizonyos (az MTT-rol szamuzott muszaki es termeszettudomanyi) konyvek, akkor azoknak valahol lenni kell, hiszen tarsadalmi igeny van ra! Ha az MTT-re fured35 beirta, hogy meg fog szunni a termeszettudomany kategoria, akkor azzal nyilvan az volt a szandeka, hogy mind a termeszettudomanyi konyvek, mind pedig az azokat kedvelo tagok takarodjanak onnan.
    Nos, fured35 kivansaga teljesult.
    Mind a termeszettudomanyi konyvek, mind pedig az ezeket kereso szakemberek, egyetemistak, mar egy masik (fured35-tol elzart) oldalon vannak. (nehogy ez a tudomany megartson fured35 emesztesi rendszerenek)

    Egyebkent az is logikus, (es az oldal letezesewt bizonyitja) hogy ezeket a konyveket, senki nem reklamalja egyetlen torrentoldalon sem, mert van oldal, ahol megtalalhatok. A hallgatas oka tehat az, hogy az igenyek kielegitesevel okafogyotta es foloslegesse valt mind az MTT, mind pedig mas torrentoldalak froclizasa.

    Az MTT vezetoinek termeszetesen nem kell tudni rola, hogy letezik az a masik oldal. Ugyanis ugy tudom, hogy evekkel ezelott megfenyegettek a masik oldalt letrehozo tagokat, hogy az uj oldalt fel fogjak torni es el fognak onnan lopni mindent. Nem erdemes ezzel az MTT-staffnak es a masik oldal egyetemista illetve egyetemet vegzett, magasabb muszaki intelligenciaval rendelkezok irant utalatot erzo alacsonyabb muveltsegu tagoknak tetszo temaval felkavarni a mar regen leulepedett iszapot.
    Ket kulon oldal van es egyik se akar tudni a masikrol.

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #617
    Felhasználó (50 hozzászólás kell a tag ranghoz)

    User Info Menu

    Sziasztok!
    Esetleg valaki tudna segíteni bekerülni az oldalra?