Oldal: 11 / 124 ElsõElsõ ... 9101112132161111 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 55 (617) összesen

Téma: Mûszaki Torrenttanya (közösség)

  1. #51
    Legenda

    User Info Menu

    MTT

    Sziasztok,
    nekem egy fikarcnyi ismerosom sem volt az oldalon, leirtam ki vagyok - mi vagyok, mi erdekel, es 30 percen belul jott a meghivo... Szoval nem csak a baratok kerulnek be. En vagyok ra az elo pelda.
    [COLOR=#add8e6]udv. erdeikutya[/COLOR]

    [COLOR=#add8e6]Mindenki hazudik. ( Dr. House )[/COLOR]

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #52
    Tag

    User Info Menu

    vélemény 2

    Fater wrote:
    Triad12 wrote:
    Nem értem, miért az ottani regisztrált tagokra bízzák a meghívást.És miért nem az oldal nyitja meg a meghívást.Lehet hogy pár ezer ember az oldalra tapadna,de a felel?sséget akkor is nekik kellene vállalni!
    Szia!

    Nem a viszonylag zárt oldal nyitotta meg a kapuit, csupán a meghívás szabályain enyhítettek. Nem kell két hónapot várni a meghívások között. Els? sorban úgy is a barátok ismer?sök lesznek meghívva.
    Majd a tagok szemezgetnek a meghívót kér?k közül.
    Elmondanám tetszik nekik is a sok mérnök! :D
    Noha a staff tagok közül sem ért mindenki egyet még ezzel a nyitással sem!
    Jelenleg 143 jelentkez? vár meghívóra. Eddig 198 meghívó lett elküldve.
    Közel sincs több ezerhez amit az oldal talán nem is bírna.
    Max user: 4096 Jelenleg: 3166
    A felel?sségr?l csupán ennyit:
    A regisztrálás id?tartama alatt belépett tagokra nem vonatkozik a
    szabályzatban leírt, "A meghívó felel?sséggel tartozik a meghívottért." kitétel.
    A franc. Én már másfél napja várok rá. Elég frusztráló hogy mindenki beírja hogy egy órán belül kapott. :(
    Beérkezés alapján teszik sorba vagy választott felhasználónév alapján az embereket? Mert gyanús nekem hogy totál az elején írtam és még senki sem talált szimpinek.
    Üdvözlettel
    Trebit

  4. #53
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    trebit-mtt

    trebit wrote:
    Fater wrote:
    Triad12 wrote:
    Nem értem, miért az ottani regisztrált tagokra bízzák a meghívást.És miért nem az oldal nyitja meg a meghívást.Lehet hogy pár ezer ember az oldalra tapadna,de a felel?sséget akkor is nekik kellene vállalni!
    Szia!

    Nem a viszonylag zárt oldal nyitotta meg a kapuit, csupán a meghívás szabályain enyhítettek. Nem kell két hónapot várni a meghívások között. Els? sorban úgy is a barátok ismer?sök lesznek meghívva.
    Majd a tagok szemezgetnek a meghívót kér?k közül.
    Elmondanám tetszik nekik is a sok mérnök! :D
    Noha a staff tagok közül sem ért mindenki egyet még ezzel a nyitással sem!
    Jelenleg 143 jelentkez? vár meghívóra. Eddig 198 meghívó lett elküldve.
    Közel sincs több ezerhez amit az oldal talán nem is bírna.
    Max user: 4096 Jelenleg: 3166
    A felel?sségr?l csupán ennyit:
    A regisztrálás id?tartama alatt belépett tagokra nem vonatkozik a
    szabályzatban leírt, "A meghívó felel?sséggel tartozik a meghívottért." kitétel.
    A franc. Én már másfél napja várok rá. Elég frusztráló hogy mindenki beírja hogy egy órán belül kapott. :(
    Beérkezés alapján teszik sorba vagy választott felhasználónév alapján az embereket? Mert gyanús nekem hogy totál az elején írtam és még senki sem talált szimpinek.
    Szia!
    Én sem egy órán belül kaptam,és tényleg igényes kérést irtál,szerintem feldolgozzák a kérésedet.Már 205 kérést teljesitettek és már csak 146 van sorban.Ha az itteni neveddel irtál oda,akkor 2012-02-11 12:47:10 küldted a kérést.Szerintem türelem,én is már azt gondoltam,kész ,nem kapok semmit.Állandóan lestem az e-mail fiókomat. :)

  5. #54
    Mester

    User Info Menu

    Én is igényeltem meghívót

    Én is igényeltem meghívót még szombaton (11-én) és még az nap meg is kaptam :), ezúton is köszönöm :)
    Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?

  6. #55
    Legenda

    User Info Menu

    várás

    Jedi79 wrote:
    trebit wrote:
    Fater wrote:
    Triad12 wrote:
    Nem értem, miért az ottani regisztrált tagokra bízzák a meghívást.És miért nem az oldal nyitja meg a meghívást.Lehet hogy pár ezer ember az oldalra tapadna,de a felel?sséget akkor is nekik kellene vállalni!
    Szia!

    Nem a viszonylag zárt oldal nyitotta meg a kapuit, csupán a meghívás szabályain enyhítettek. Nem kell két hónapot várni a meghívások között. Els? sorban úgy is a barátok ismer?sök lesznek meghívva.
    Majd a tagok szemezgetnek a meghívót kér?k közül.
    Elmondanám tetszik nekik is a sok mérnök! :D
    Noha a staff tagok közül sem ért mindenki egyet még ezzel a nyitással sem!
    Jelenleg 143 jelentkez? vár meghívóra. Eddig 198 meghívó lett elküldve.
    Közel sincs több ezerhez amit az oldal talán nem is bírna.
    Max user: 4096 Jelenleg: 3166
    A felel?sségr?l csupán ennyit:
    A regisztrálás id?tartama alatt belépett tagokra nem vonatkozik a
    szabályzatban leírt, "A meghívó felel?sséggel tartozik a meghívottért." kitétel.
    A franc. Én már másfél napja várok rá. Elég frusztráló hogy mindenki beírja hogy egy órán belül kapott. :(
    Beérkezés alapján teszik sorba vagy választott felhasználónév alapján az embereket? Mert gyanús nekem hogy totál az elején írtam és még senki sem talált szimpinek.
    Szia!
    Én sem egy órán belül kaptam,és tényleg igényes kérést irtál,szerintem feldolgozzák a kérésedet.Már 205 kérést teljesitettek és már csak 146 van sorban.Ha az itteni neveddel irtál oda,akkor 2012-02-11 12:47:10 küldted a kérést.Szerintem türelem,én is már azt gondoltam,kész ,nem kapok semmit.Állandóan lestem az e-mail fiókomat. :)
    Kedves Trebit!
    Nem kell elkedvtelenedni,szerintem megkapod azt a meghívót!
    Én most kaptam,pedig,ha jól emlékszek pénteken írtam nekik!Úgyhogy ne aggódj túlságosan,szerintem megkapod azt a meghívót!!
    [B]A jónak és a rossznak ugyanaz az arca, minden csak attól függ, hogy
    életünknek melyik pillanatában találkozunk velük.[/B]