TORRENTEK.info - Torrent oldal figyelő, fórum, hírportál, meghívócsere!
Vicces Vicces:  0
Tetszik Tetszik:  0
Köszönöm Köszönöm:  0
Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 31 - 40 (40) összesen
Ha Érdekesnek találtad a témát oszd meg ismerőseiddel is!

Téma: Hiányzó Bemutatók (2016)

Ha végeztem a tracker lista frissítésével meg minden szírszarral, akkor 1-2 két kisebb kategóriát elpusztítok innen XD Filmek, xxx, zene. XD Ezek nem t?nnek annyira vészesnek. De ha addig is beel?z valaki, nem fogok sírva fakadni XD

Facebook Comments

2. # ADS
    Tárhely szolgáltató

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!

some_text

Diamond Sex Shop Webáruház

Ingyen Meghívók/Gift Invitations I Filmek/Movies

Hát a filmes még b?vül szerintem Bár nem hiszem, hogy olyan sok lesz XD
    Csakaposzmeh....

Moderátor watsap avatara
    Életkor
    37
    Hírnév szint
    7
    ...no nézegettem itt a tracker listát, ott nincs berakva, de a keres?ben sem találom az Erwomi oldalt. Ha nincs bemutató, akkor tudok arról is készíteni majd! Továbbá a MTT bemutató is majd fél éves, ott is akár megejthetek egy frissítést. Danish bits-re is ráfér a frissítés BitGamer társával. Demonoid, X-Files, WolfBitt is! Agrhhh...keresem a munkát! xD
    [I][SIZE=3][B]Vincere non č importante,č l'unica cosa che conta[/B][/SIZE][/I]

BitGamer-re nem rég csináltál XD Ahogy, Danishbitr?l is
    Ezért mondtam, hogy össze szedném ami nincs benn a listában. Majd össze is szedem, ha eljutok odáig és ha addig Dark nem rakja be.
    Csakaposzmeh....

Moderátor watsap avatara
    Életkor
    37
    Hírnév szint
    7
    Hjaaaa, akkor OK! Mert itt Darki listáját néztem és ott ugye még hivatkozásban a régiek vannak! No, mindegy, akkor az általad említett kett?n kívül a többib?l készítek bemutatót!
    [I][SIZE=3][B]Vincere non č importante,č l'unica cosa che conta[/B][/SIZE][/I]

De rengeteg oldal van még ami nem lett frissítve. XD Tehát inkább róluk csináljatok bemutatót, ne a kis magyarokra vadásszatok. XD A kis magyar oldalak csak banner fejében kerülhetnek fel a listára.

Az nem lenne jó ötlet, ha lenne egy olyan kategória ahol külön lehetne a lengyel, német stb.... trackerek?
    Csak, mert van aki pl. német trackereket keres csak és ez egy jó sz?rési lehet?ség, mert ezekb?l úgy sincs annyi szerintem.
    Persze nem most csak majd, ha sikerült egy 70-80% frissítést elérni és talán lehetne külön(teljesen-csak ott jelenne meg) azok, amihez nincs review.
    [DOUBLEPOST=1454614533,1453665402][/DOUBLEPOST]Update: Na srácok nagy a pangás a bemutatók körül Pedig van még csilliónyi tracker ami csak arra vár, hogy bemutatót készítsünk XD
    Csakaposzmeh....

Hát bocsi de most nem volt id?m csinálni bemutatókat!
    No Pain No Gain

Semmi gond van ilyen, csak próbálom baszogatni az embereket, hogy aktívkodjanak picit ebben a témában is
    A review szerintem egy ilyen oldal egyik alap pillére. 2016-os évbe eddig jobban vagyunk mint az egyik legnagyobb(review-ból legalábbis), s?t színesebbek is vagyunk. Csak ne essünk vissza Nekem se lesz mindig id?m sajnos. Próbálok egy min. ütem tervet majd felállítani ami heti 3-4 review.
    Csakaposzmeh....

Mester Stiefel avatara
    Hírnév szint
    0
    Csak most találtam rá erre a szép kis gy?jteményre. Támogatom a nyelv szerinti csoportosítást is.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hasonló témák

1. Bemutatók kérése
    By in forum Torrent tracker bemutatók (Tracker Reviews )
    Válaszok: 20
    Utolsó hozzászólás: 2017-01-17, 13:55
  2. Torrent Tracker Bemutatók
    By Dark Angel in forum UTS review
    Válaszok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2015-07-05, 14:46

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod