TORRENTEK.info - Torrent oldal figyelő, fórum, hírportál, meghívócsere!
  • Hírek

UTS

• Hírek

BitTorrent!

• Hírek

Friss Hírek

• Hírek

Csevegő

• Hírek

Filmek

• Hírek

XXX

• Hírek

Kultúra

• Hírek

Sport

• Hírek

Meghívók

• Hírek

Zene

• Hírek

Szórakozás

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
    Eredmény: 1 - 15 (22) összesen
    Ha Érdekesnek találtad a témát oszd meg ismerőseiddel is!

Téma: UTS Feltöltő

UTS Feltöltő

Sziasztok! Oldalunk mindig is az élen járt a friss bemutatók gyártásában. Hogy ez így is maradjon, no meg hogy ki tudjuk elégíteni az egyre növekvő igényeket, létrehoztunk egy új rangot, aminek az UTS Feltöltő nevet adtuk. Ennek a kis csoportnak az lesz a dolga, hogy a staff munkáját segítve, mindig friss bemutatókkal lássák el az oldalt.

Bárki kérheti magának ezt a rangot, a követelmény csupán annyi, hogy havonta minimum két bemutatót létrehozzon, evvel nem kicsit támogatva az oldalt.

Itt köszönném meg azoknak a tagoknak a szíves közreműködését, akiket személyesen kerestem meg, és igent mondtak a felkérésre. Legyen ez a maroknyi ember az alap, és segítsék egybetartani ezt a kezdeményezést.

Facebook Comments

2. # ADS
      Tárhely szolgáltató

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!

some_text

Diamond Sex Shop Webáruház

Ingyen Meghívók/Gift Invitations I Filmek/Movies

Sziasztok.
      Bár még csak most érkeztem ide,de ahogy körbenéztem nagyon igényesnek és tartalmasnak találtam a torrent oldalak bemutatóit.Így mindenki bepillantást kaphat az oldalak kinézetéből és tartalmából is egyaránt.És ugyan még a tojáshéj a seggemen van,de látva hogy bárki csatlakozhat a feltöltők táborához,így hát én is szeretnék csatlakozni.Ami engem illet,én a magyar oldalak bemutatóihoz tudnék bemutatókat csinálni ha ez elegendő.(Külföldi oldalam nincs...) Segítséget is lehet kérni fogok,ha elakadok valamiben ha nem gond.
      Üdv mindenkinek.

Üdv. Mint írtam, minden segítséget szívesen fogadunk. Jövő héten elkészülnek a rang kiegészítői, (medál stb) Akkor fogok kör pm-et küldeni a résztvevőknek, a részletekről, szóval nem maradtál le semmiről. A magyar oldalakról bőven elég bemutatókat csinálni, ugyanis a külföldikre ott van open, aki a ritka oldalakra specializálta magát. Majd linkelem a listát ami segítségetekre lehet abban, hogy mely oldalra számítunk első sorban.

Köszönöm a gyors választ és várom majd a részleteket.

Én is jelentkezek ha még lehet!

Szia Sun35! Nem maradtál le még semmiről. Mivel egy nyílt csoportról beszélünk továbbra is jelentkezhet bárki.

No meg egy csinos medál is jár hozzá ami remekül mutat a profilban: http://torrentek.info/forum/awards.php

Szia Dark! Havonta két bemutatót azért össze lehet hozni és örülök ha evvel segíthetek.

Torrentek.info Hű Tagja Open avatara
      Életkor
      27
      Hírnév szint
      2
      Sziasztok és Szia @Dark Angel igen hálistennek mindig vannak rítkaságok és kevésbé rítkaságok mint külföldi oldalak ,de természetesen mind kettő éppen úgyan olyan fontos , Illetve még annyi kérdésem lenne hogy van elöre megírt részletek a Reviewhez gondolok ez alatt , Leírás , Tracker URL , Signup stb...........

Mindenkinek Boldog Békés Ünnepeket Kívánok ! " Happy Holiday "

Szeva open! Így van, fogynak az oldalak de te azért még gondolom tudod mozgatni a szálakat. XD

A másik kérdésedre pedig itt a válasz: http://torrentek.info/forum/threads/...t%C3%B3k-Minta!

Elég csak bemásolnod a készülő témába és aztán kitölteni. De meg fogom azt oldani, hogy mikor a bemutatóknál új témát indítotok ez már benne legyen. XD Tehát előre megírt "keret" lesz mint a bemutatkozásoknál meg a free reges oldalaknál.

UI: Neked is boldogat!

Sziasztok.
      De meg fogom azt oldani, hogy mikor a bemutatóknál új témát indítotok ez már benne legyen. XD Tehát előre megírt "keret" lesz
      Ezt nagyon jó ötletnek tartom.Így gyorsabban tudunk haladni a bemutatókkal.
      Annyit szeretnék még kérdezni,lehetséges volna-e egy olyan témát/topikot létrehozni,ahol mi feltöltők meg tudnánk beszélni,hogy éppen ki mit fog csinálni,nehogy ugyanarról készítsünk többen is bemutatót.Így talán jobban tudnánk beszélni,mint pm-ben,vagy pl.skype.
      De megoldjuk majd mindenképp,csak egy ötlet volt.

Köszönöm és Boldog Ünnepeket kívánok mindenkinek!

Ti vagytok ennek a kezdeményezésnek az úttörői, és a sikere is rajtatok áll vagy bukik. Én csupán a karmester vagyok. Idővel ha majd egymás lábát tapossátok lesz majd erre is külön fórum, jól megszervezve miről ki mikor csinál bemutatót.

De egyenlőre ez még korai. Ha kitart a lendület és sikerre viszitek az UTS feltöltő projektemet, (ami azt hiszem teljesen egyedülálló a világon) akkor viszont minden olyan ötletnek létjogosultsága lesz ami a munkátokat megkönnyíti.

De egyenlőére ehhez bőven elég két kink:

Magyar oldalak: http://torrentek.info/tracker-lista

Külföldi oldalak: http://torrentek.info/kulfoldi-trackerek

Elég ha havonta sikerül ezeken a listákon végigmenni. A külföldi nyilván teljesíthetetlen, ott elég az ismertebbekről bemutatót készíteni. Ellenben a magyar lista simán teljesíthető. Persze nyilván nem egy embernek.

Én arra kérlek titeket, hogy ha van időtök és kedvetek készítsetek bemutatókat. A minimum a havi kettő ami azért vállalható és óriási segítség.

A fenti szekciókban szereplő oldalak statisztikáit ti magatok is képesek vagytok módosítani. Tehát a bemutató elkészítése után szerkeszthetitek is az adott oldal adatait.

A magyarokét itt: http://torrentek.info/torrent-oldalak

A külföldiekét pedig itt: http://torrentek.info/kulfoldi-trackerek

Ez nem kötelező, csupán egy lehetőség amit igyekszem újra elhinteni a köztudatba. XD

UTS Belső kör Enigma Terminator Kecsi avatara V.I.P
      Hely
      Jászszentandrás
      Életkor
      45
      Hírnév szint
      0
      Jelentkezem.
      Mondjuk úgy: megéreztem, hogy ma be kéne nézni...
      D.u. beszélgettem egy utcabeli haverommal, hogy vállalna-e vezetőségi pozíciót a Kecsi - Hezekiah Torrent trackerben.
      Elmés kérdéssel válaszolt:
      - mi lenne a profil?
      - mondám: generic és pótolni a WhatCD-t
      - Nem félsz?
      Nos, nem félek... csak szervezgetek.
      Kéne egy seed-server. (!!!)
      Mondott pár hamukát ingyenes meg efféle, haveromnak van... stb.
      Viszont a srác nagyon jó! Egyből felajánlott 40GB torrent-tartalmat, akár holnapra is.
      Nem ez a lényeg, hanem tud valamit.
      A másik most államvizsgázik majd rendszergazda lesz a Belügyminisztériumban.
      A harmadik górét csak azért nem keresem meg, mert pontosan 10 éve a haverom.
      Remélem, hogy ő lesz Hezekiah a Kecsi-ben.
      Tudom, hogy kis pont vagyok a gépezetben, viszont Kecsi Enigma Terminator hazánk 8. legjobban orzott NickName- és jelszó párosa (M..lin).
      Lassan népszerűbb vagyok, mint a köztársasági elnök :-)))
      Nem ígérek semmit sem (ily-oly külhoni acc-okat) viszont idézem Albert Einsteint:
      "- Ha nem tudsz valamit, akkor kérdezd meg a takarítónőt a könyvtárban! Az minden nap leporolja az összes könyvet és így tudja: mire hol található meg a helyes válasz."
      Nos, én tudom, hogy kiket kell megkérdezni!
      Letettem arról, hogy Staff legyek...
      1.) nem merem...
      2.) még nincs meg a pénzügyi fedezetem
      3.) a leendő gárda is 'hantázik'
      4.) keresek egy 'bábot' magam helyett (ma már egynek kínáltam...) aki bevállalja a békés börtönéveket
      Nos, dübörgök és nyavajgok.
      Nem rangkórság!
      Próbatétel!
      Bocs, hogy itt is szervezem és már kaptam egy kerek-perec nemet.
      Nem adom fel, míg egy darabban láttok!
      Elnézést, hogy ily bőbeszédűen kiírtam magamat...
      Élj boldogan! Ezt viszont nem megtalálni, hanem megteremteni kell. Nem kívül, hanem belül. Kecsi Enigma Terminator

Jelentem legyártottam párat én is

Feltűnt. XD Annak idején én is végigmentem az összes hazai oldalon. De ettől függetlenül szép teljesítmény.

Éppen azt beszeltük budával, h lehet behívunk titeket 1-2 helyre vagy kölcsön adjuk az oldalainkat egy bemutató elejééig XD

Én szívesen elfogadom bármelyik verziót és csinálnék róluk bemutatókat.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
    • Válaszokat nem küldhetsz
    • Fájlokat nem csatolhatsz
    • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
    •