TORRENTEK.info - Torrent oldal figyelő, fórum, hírportál, meghívócsere!
  • Hírek

UTS

• Hírek

BitTorrent!

• Hírek

Friss Hírek

• Hírek

Csevegő

• Hírek

Filmek

• Hírek

XXX

• Hírek

Kultúra

• Hírek

Sport

• Hírek

Meghívók

• Hírek

Zene

• Hírek

Szórakozás

Oldal: 2 / 11 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
    Eredmény: 16 - 30 (165) összesen
    Ha érdekesnek találtad a témát oszd meg ismerőseiddel is!

Téma: Milyen sorozatokat nézel?

Regisztrált Felhasználó mester88 avatara
      Hírnév szint
      0
      Sorozatok

Ezek a sorozat filmek a legjobbak az a baj hogy nem mindennap mennek.

2. # ADS
      Tárhely szolgáltató

some_text

Ingyen Meghívók/Gift Invitations I Filmek/Movies

Mániákus Fórumozó Anubis36 avatara
      Hírnév szint
      7
      Sorozatok...

mester88 wrote: Ezek a sorozat filmek a legjobbak az a baj hogy nem mindennap mennek.
      Csináld amit én...
      Végy egy nagyobb küls? HDD-t 1-2Tb,aztán töltsd le mind és minden nap elérhet? lesz amit csak akarsz... ;)
      Hidd el jobb mint a kábel Tv... :bigsmile:
      S?t úgy is mondhatom,hogy saját kábel Tv-d lesz olyan m?sorral ami 100%ig bejön... :bigsmile:
      És még a kábel Tv havi díját is megspórolod... ;)

Regisztrált Felhasználó korez avatara
      Hírnév szint
      0
      Fringe: Izgalmas szerettem

Fringe: Izgalmas szerettem az X-aktákat és ez is bejön.Spartacus izgalmas ki sorozat.Game Of The Thrones tökéletesen megcsinált sorozat teccik úgy ahogy van.

Sorozatok

Nagyüzemi sorozatfogyasztó vagyok.
      Dallas és az akkori sorozatokkal kezdtem amik akkoriban a tvnm mentek. Persze a nagy részére már rá sem tudnék nézni mostanában. pl: Quantum Leap nem tudom hogy tudtam nézni. De jók voltak pl: Kaméleon, A-team, Macgyver.
      Nagyon ráfüggtem a Csillagkapu sorozatra. Az el?z? évben letöltöttem az összes részt és megnéztem a filmekkel együtt. Sajnos az Stargate Universe már nem volt az igazi bár követtem, pont mikor abbahagyták akkor kezdett e kicsit izgalmasabb lenni.
      Sok rajzfilmet is nézek pl: The Simpsons, Family Guy, Amerikai Fater, Cleveland show, Futurama; Régen: Tom és Jerry, Balukapitány...
      Vígjátékok: Két pasi és egy kicsi, Halo halo, Mr Bean, Fetete vipera, My name is Earl, Így jártam anyátokkal...
      Akció/krimi: 24, Szökés, H?sök, Sarah Connor krónikái, Firefly, Nikita, Castle...
      Néhány amimét. Meg van egy csomó sorozat amit csak elkezdtem de beleuntam.
      Üdvözlettel
      Trebit

Legenda Kopasz avatara
      Hely
      Györ
      Életkor
      54
      Hírnév szint
      7
      Sorozatok

Sziasztok ahogy olvasom a bejegyzéseket elcsodálkoztam vagy csak énvagyok kicsit maradi,de szeretem a Barátoköztöt minden nap megnézem igaz neten.Amugy az amerikai sorozatok szinte minegyike jöhet de nem sorozatszerüen nézem hanem amikor idöm engedi.A kedvenc a Dr Csont és Horácio,de a többi is jöhet csak bünügyi legyen.
      SLJKopasz

BK

Hát, a Barátok Közt szerintem már annyira az alja mindennek, mint semelyik latin szappanbuborék, de ez privát vélemény
      Itt van egy videó, az egyik részb?l informatikai hozzáért?knek:

64magos processzor és 64mb SSD
      Üdvözlettel:
      Adminisztrátor

Legenda Kopasz avatara
      Hely
      Györ
      Életkor
      54
      Hírnév szint
      7
      BK

Köszönöm a magánvéleményedet,de te a rejtett reklámokrol beszélsz én a filmbeli kapcsolatokrol ami sajnos sokszor nagyon életszerü és a valoságban is megtörténik,de nem vagyunk egyformák és egy filmben nem ugyanazokat a film mondani valoját értjük,nekem nem jönnek be a latin amerikai szappanoperák,föláll a ször a hátamon ha csak rá gondolok.Ja én nem vagyok informatikai hozzáértö,igy nem is érdekelt a filmben ez az informácio.
      SLJKopasz

64

Kopasz wrote: Köszönöm a magánvéleményedet,de te a rejtett reklámokrol beszélsz ... nem vagyok informatikai hozzáértö,igy nem is érdekelt a filmben ez az informácio.
      Nem a reklám részére gondoltam, mert akkor mondtak volna márkát is, hanem arra, hogy irtózatos nagy hülyeséget mondtak benne.
      Mind a 64 magos processzor, mind a 64 mb SSD nagy idiótaság, mert nem fogsz 64 magos személyi számítógéppel rohangálni még egy darabig (na nem túl sokáig), a 64 MB SSD meg igazából semmire sem elég egy teszem azt windows felhasználónak
      Üdvözlettel:
      Adminisztrátor

Mániákus Fórumozó Anubis36 avatara
      Hírnév szint
      7
      64mag..

Adminisztrator wrote:
      Kopasz wrote:
      Köszönöm a magánvéleményedet,de te a rejtett reklámokrol beszélsz ... nem vagyok informatikai hozzáértö,igy nem is érdekelt a filmben ez az informácio.
      Nem a reklám részére gondoltam, mert akkor mondtak volna márkát is, hanem arra, hogy irtózatos nagy hülyeséget mondtak benne.
      Mind a 64 magos processzor, mind a 64 mb SSD nagy idiótaság, mert nem fogsz 64 magos személyi számítógéppel rohangálni még egy darabig (na nem túl sokáig), a 64 MB SSD meg igazából semmire sem elég egy teszem azt windows felhasználónak
      Mi nézzük minden nap,illetve letöltöm és úgy nézzük mert nem M.O-n dolgozunk és így "jutunk a mindennapi BK-hoz"... :bigsmile:
      De örülök,hogy ez a b?dületes hülyeség nem csak nekem ütötte meg a fülem... ;)

Legenda Kopasz avatara
      Hely
      Györ
      Életkor
      54
      Hírnév szint
      7
      BK

Köszönöm nem vagyok egyedüli BK függö,de a számitogépes szaktudásom elég korlátozott,kimerül a használatában amit eddig megtanultam.
      A gép belseje nem érdekel és nem találkozom a kifejezésekkel minden nap,de köszönöm most egy kicsit tanultam,tényleg nem értek hozzá.
      Maradok johiszemü hiszékeny.
      SLJKopasz

Regisztrált Felhasználó vik078 avatara
      Hírnév szint
      0
      Sorozatok

Én míg terhes voltam rengeteg sorozatot néztem végig, pl:

Andromeda; Merlin kalandjai; Grimm - ezek elég viccesek a szó átvitt értelmében, de aki ágyhoz kötött az csak mérsékelten válogat
      Flashforward; 4400; - t?rhet? 1x nézhet? kategória
      Game of Thrones; Hell on Wheels; Jericho; Deadwood; Terra Nova; Fringe; Desperate Housewives - ezek jóóók
      Star Wars - Clone Wars - nagyon jó kis anim sorozat
      True Blood; Vampire Diaries - túl sok szerelem, kevés izgalom
      Supernatural - nekem ez a favorit, bár ezt tuti n?knek csinálták

Boradwalk Emprie; Sherlock; 24 - ezekbe belekezdtem, de nem fogott meg

A Walking Dead-es unalmas véleménnyel vitába szállnék

Regisztrált Felhasználó  avatara
      Hírnév szint
      0
      Inkább rajzfilmek...

Hát én valahogy egyre ritkábban nézek sorozatokat, mármint ami nem rajzfilm..
      Hisz már mindent megnéztem amibe bele botlottam és kicsit is érdekelt.
      Agymen?k, Kockafejek, Torchwood stb..

Így aztán maradtak a rajzfilmek amikb?l mindig várom az új részeket, mert már az eddigi összeset láttam szinte
      Family Guy, Amerikai Fater, South Park, Cleveland show és amit nem rég kezdtem az a Pokoli szomszédok.

És bár már kivégeztem és új rész sincs bel?le sajnos, de kiemelném még a Texas Királyait

Guest
      sorozatok

eddig volt a tvben a Dr House, de mostanában rászoktam a madagaszkár pingvinjeire, igen nézek annimációs meséket ilyen id?sen is

Hogy Én? Ja

Hogy Én? Ja igen én is sorozatfügg? vagyok , gyakorlatilag mindent megnézek kivéve a romantikus dolgokat . Mostani sláger nálam a Spartacus és remélem hamarosan leadják a Trónok harcát , ami a másik nagy kedvencei azok a dokumentum/természet alapú sorozatok mit a mocsári favágók vagy a piszkos munkák az ilyeneket sem hagyom ki . Volt egy id? nem is olyan régen amikor rákattantam a koreai sorozatokra ha teheted nézd meg a Rabszolgavadász cím? sorozatot nagyon érzelem dús és igényesen megvan csinálva , továbbá Louie ,Kaliforgia ,Walking Dead se hagyd ki .

Legenda predator02 avatara
      Életkor
      40
      Hírnév szint
      6
      Sorozatok

Fringe , Csillagkapu , X-akták ,Lost , Prison Break .
      [I][B]Lenézni csak akkor van jogod egy emberre, ha segítesz neki felállni.[/B][/I]

Oldal: 2 / 11 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hasonló témák

1. Mit nézel a youtube-n?
      By bedy in forum Általános beszélgetések
      Válaszok: 11
      Utolsó hozzászólás: 2016-03-28, 21:44
    2. Milyen Sorozatot Nézel Most?
      By Janus in forum Mozi & Tv
      Válaszok: 29
      Utolsó hozzászólás: 2016-02-21, 10:09
    3. Mit nézel meg els?nek egy pasin?
      By in forum XXX Részleg