TORRENTEK.info - Torrent oldal figyelő, fórum, hírportál, meghívócsere!
  • Hírek

UTS

• Hírek

BitTorrent!

• Hírek

Friss Hírek

• Hírek

Csevegő

• Hírek

Filmek

• Hírek

XXX

• Hírek

Kultúra

• Hírek

Sport

• Hírek

Meghívók

• Hírek

Zene

• Hírek

Szórakozás

Oldal: 11 / 17 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó
    Eredmény: 101 - 110 (164) összesen
      Mániákus Fórumozó Jonhy62 avatara
      Hírnév szint
      6
      Arrow

én szeretem s minden részt láttam eddig /feliratosan/ s közbe elkezdtem nézni szinkronosan is miota az rtl vetiti a héten csak az 5dik rész jött ki. feliratosan 14

2. # ADS
      Tárhely szolgáltató

3. Banned klarensz avatara
      Hírnév szint
      0
      A zöld íjász

Mindenki megdöbbent A zöld íjászon

Az ötven év alatti feln?tt néz?knél a harmadik legkedveltebb m?sor volt múlt héten az Arrow, a magyar keresztségben A zöld íjász, pedig talán még az RTL-nél sem számítottak induláskor 30 százalék fölötti számokra. Az Éjjel-nappal Budapest az els? hetében mindennap kikapott a Családi titkok-tól, de a célcsoportban az RTL Klub az els? tíz helyb?l elvitt nyolcat.

Az év hetedik hetének legnézettebb csatornája a 16,5 százalékos RTL Klub volt, sz?k két százalékpontot vert a TV2-re. Az M1 8,54 százalékot ért el a teljes lakosságban, de csak 4,38-at az ötvenéves kor alatti feln?tteknél. A kereskedelmi célcsoportban a Film+ verte a közmédia egyes csatornáját, egy ligával feljebb pedig az RTL Klub a TV2-t (16,5 volt el?bbinek, 13,7 utóbbinak.)

A kereskedelmi célcsoportban a Taxi cím? akcióvígjáték negyedik részét nézték a legtöbben, utána a Barátok közt, majd a 2013-as év eddigi tévés meglepetése, A zöld íjász található a listán - az amerikai sorozat fergetegesen teljesít, 30 százalékos közönségarány fölött van. A listán utánuk a Cobra 11, a Híradó és a Családi titkok áll, ezutóbbi lett tehát a TV2 egyik zászlóshajója: az Éjjel-nappal Budapest-et az els? hetében verte végig.

A teljes lakosságnál kicsit más a lista eleje, ott a Barátok közt vezet: másfél millió néz? már elég az els? pozícióhoz. Az els? négy helyen RTL Klubos m?sor található, majd jön a Családi titkok és a Tények.A zöld íjász a hetedik helyig jutott ezen a listán, az Éjjel-nappal Budapest legjobb eredménye eddig 999 ezer néz?. A Dal 911 ezer néz?t érdekelt az M1-en, de a Duna Worldön is követték, így érte el az egymilliós nézettséget.

2013. 02. 18., 16:54
      http://www.origo.hu/teve/20130218-mindenki-megdobbent-a-zold-ijaszon.html?source=hirlevel

Tag juanito avatara
      Életkor
      33
      Hírnév szint
      6
      Egy pár sorozat

Egy pár sorozat amit néztem illetve nézek:

1---Criminal minds.(Gyilkos elmék)
      2---Bones (Dr. csont)
      3---Supernatural (Odaát)
      4---Grimm
      5---True Blood
      6---Dr House
      7---The mentalist (A mentalista)
      8---Dexter
      9---How i meet your mother (Igy jártam anyátokkal)
      10--Leverage (lépéselönyben)
      11--Spartacus
      12--Fringe (rejtély)
      13--Haven
      14--Castle
      15--El internado (Az internátus)
      16--Heroes (Hösök)
      17--Two an a half man (Két pasi meg egy kicsi)
      18--Warehouse 13 (13-as raktár)
      19--Game of thrones (Tronok harca)
      20--Sanctuary (Génrejtek)

Legenda szederke avatara
      Életkor
      26
      Hírnév szint
      6
      Ma

World.Without.End.
      Ken Follett Az id?k végezetéig cím? regényéb?l készült 8 részes sorozatot a Katedrális folytatása.
      szederke

Legenda hartigan avatara
      Életkor
      53
      Hírnév szint
      0
      Hannibal Lecter-tévésorozat

2013. március 1. 20:04, péntek - Szekeres Viktor

Jó kis el?zetest kapott a Hannibal Lecter-tévésorozat

Megkapta hosszú el?zetesét a Hannibal, mely heteken belül az AXN m?során lesz látható itthon. A sorozat minden id?k egyik legemlékezetesebb fiktív sorozatgyilkosának történetét fogja bemutatni.

Amerikában és itthon nagyjából egyszerre fog bemutatásra kerülni a Hannibal, mely Hannibal Lecter azon éveir?l fog szólni, melyek még nem nagyon kerültek megfilmesítésre. A sorozat els? szezonja 13 részb?l fog állni, els? nekifutásra ennyi idejük lesz a készít?knek, hogy megalapozzák Will Graham, FBI-ügynök és Hannibal Lecter barátságát, miközben sorozatgyilkosok után nyomoznak.

A sorozat két f?szerepl?jét Hugh Dancy és Mads Mikkelsen fogja alakítani, s mellettük még Laurence Fishburne-nek fog kiemelt szerep jutni, ? a filmekb?l is ismert FBI-os Jack Crawfordot fogja játszani. Mellettük még olyan színészek fognak beugrani a sorozatba 1-2 epizód erejéig vendégszerepelni, mint Gillian Anderson, Anna Chlumsky vagy Lance Henriksen.

http://www.sg.hu/cikkek/95692/jo_ki_elozetest_kapott_a_hannibal_lecter_tevesoroz at

Személyszerint én érdeklödéssel várom ezt a sorozatot !

Vélemenyek ??

Mester gonzzo410 avatara
      Életkor
      91
      Hírnév szint
      0
      hannibal

Nagyon nagy kedvenc,minden része!
      Nagyon kiváncs vagyok a sorozatra!

Legenda hartigan avatara
      Életkor
      53
      Hírnév szint
      0
      A Trónok harca - 3. évad

2013. március 3. 15:01, vasárnap - Szekeres Viktor
      Még hosszabb el?zetest kapott a Game of Thrones 3. évad !

Kevesebb, mint egy hónap van hátra a tévézés jelenlegi legdrágább sorozatának idei folytatásáig. A Trónok harca, vagyis a Game of Thrones harmadik szezonja pár órája új el?zetest kapott.

Sokáig csak ímmel-ámmal reklámozta az HBO a Game of Thrones március 31-én, illetve itthon április 1-jén érkez? harmadik szezonját, pár napja viszont úgy belehúzott a csatorna marketing osztálya, hogy öröm nézni. El?zetes, plakátok, ötletes kültéri reklámok rajzanak mindenfelé. Most például egy vadonatúj trailernek tapsikolhatnak a rajongók, mely másfél percben ringatja ?ket hangulatba.

Az HBO sikersorozatától sok elemz? azt várja, hogy idén nézettségben megel?zi a csatorna eddigi zászlóshajóját, a True Blood - Inni és élni hagyni cím? vámpíros szériát. Erre meg is van az esély, hiszen míg a Trónok harca 2. évadát olykor már 4 millióan is látták, addig a True Blood tavalyi szezonjának nézettsége többször is 5 milliós néz? alá süllyedt.

http://www.sg.hu/cikkek/95711/meg_hosszabb_elozetest_kapott_a_game_of_thrones_3_ evad

Legenda pipus avatara
      Életkor
      40
      Hírnév szint
      0
      Zöld Ijász

Sziasztok!
      Nem sok sorozatot nézek,azokat is ritkán!De ezt a sorozatot azért néha megnézem!Egész jó ez!

Banned klarensz avatara
      Hírnév szint
      0
      re:ZöldIjász

Nekem is megvan feliratosan , az els? 15 rész.Néhányat megnéztem, úgy kb.heti egyszer nézem csak.Nagyon különleges sorozat, és maga a téma is érdekes.
      Igazából kicsit férfiaknak szól szerintem, de ha jól belegondolunk, miért is ne nézhetn?nk mi is...néha?

Tag Davenatic avatara
      Hely
      Budapest
      Életkor
      25
      Hírnév szint
      4
      Van egy pár amit nézek

- The Walking Dead
      - Nikita
      - Game of Thrones
      - Suburgatory
      - Homeland
      [COLOR=#404040][IMG]https://p1.picsto.re/iNIRY.gif[/IMG] [/COLOR]
      [SIZE=3][COLOR=#404040][B]Regisztrálj itt :[/B][/COLOR][/SIZE] [URL='https://t.co/EyYU6kCKEP'][COLOR=#ff8000][B]http://www.avast.com/get/5r2hdDME[/B][/COLOR][/URL] [COLOR=#404040][B]és használd az Avast 2016-ot ingyen![/B][/COLOR]
      [I][COLOR=#404040][B]"A legjobb ingyenes antivírus"[/B][/COLOR][/I]

Oldal: 11 / 17 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó

Hasonló témák

1. Mit nézel a youtube-n?
      By bedy in forum Általános beszélgetések
      Válaszok: 11
      Utolsó hozzászólás: 2016-03-28, 22:44
    2. Milyen Sorozatot Nézel Most?
      By Janus in forum Mozi & Tv
      Válaszok: 29
      Utolsó hozzászólás: 2016-02-21, 11:09
    3. Mit nézel meg els?nek egy pasin?