TORRENTEK.info - Torrent oldal figyelő, fórum, hírportál, meghívócsere!
  • Hírek

UTS

• Hírek

BitTorrent!

• Hírek

Friss Hírek

• Hírek

Csevegő

• Hírek

Filmek

• Hírek

XXX

• Hírek

Kultúra

• Hírek

Sport

• Hírek

Meghívók

• Hírek

Zene

• Hírek

Szórakozás

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
    Eredmény: 16 - 22 (22) összesen
    Ha érdekesnek találtad a témát oszd meg ismerőseiddel is!

Téma: UTS Feltöltő

Azt nem ígérem, hogy minden hónapban ennyit tudok csinálni.

2. # ADS
      Tárhely szolgáltató

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!

some_text

Diamond Sex Shop Webáruház

Ingyen Meghívók/Gift Invitations I Filmek/Movies

No! Akkor fussunk neki még egyszer XD Új nap, új érvek.

Senki nem mondta, h minden hónapot hajtsatok végig. Az elvárás csupán annyi, hogy a feltöltők havonta két bemutatót azért írjanak le az adójukból. XD

Az embereket manapság a statiszta érdekli. A stat pedig folyton mozgásban van. Ezért kell nekünk is mozgásban lenni. Kell egy minimum és egy maximum határ. A minimum az egy év, a maximum az egy hónap. Naponta, hetente tényleg ökörség új bemutatót gyártani, de a havi frissítés szerintem több mint indokolt.

Gondoljatok csak bele mi van akkor, ha a maximum és a minimum ugyan az, tehát egy év. Jóska csinál egy bemutatót x oldalról idén januárban. Jön Terka aki szintén kedvet kap. Most várjon egy évet, h megmutathassa mit tud? Vicc.

Most is az a cél mint régen. Minden oldalból legyen egy az adott évszámnak megfelelő. De ha kicsit nagyobb mozgásteret biztosítunk a népnek, az csak a hasznukra válhat.

Én a vezetőséggel együtt mindenhol bent vagyok, így az FSC-től kezdve az ITS-át egészen a TS tracker-ig mindenről lesz idén is bemutató.

Még csak most kezdődött az idei szezon, máris meg van a magyar oldalak több mint 90 százaléka. Törekedjünk arra, hogy még januárban meg legyen a száz. XD

Jó és balhé mentes munkát kívánok mindenkinek. XD

Tudom,hogy havi kettő az alsó limit,de részemről szeretem készíteni és jól esik ha megnézi valaki a bemutatókat amiket eddig csináltam.Ez a fórum a hobbim...

Ja és ha valaki meghív esetleg még egy-két oldalra,akkor azokról is szívesen készítek bemutatót.

Van még 1-2 magyar oldal a nagyok közül ahol még nem a 2017-es dátum van. Ilyen a Z-tracker meg a Mikrobit. Utóbbin én már nem vagyok.

Semmi gond,akkor én azt megoldom.És akkor már arról is lesz egy idei review.

Nincs mit,szívesen csinálom.Van elég meló a fórumon gondolom,úgyhogy a legkevesebb hogy megcsinálom őket. A sablon pedig nagyon fasza! Jóval egyszerűbb lesz így a review.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Címkék ehhez a témához

Bookmarks

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
    • Válaszokat nem küldhetsz
    • Fájlokat nem csatolhatsz
    • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
    •