TORRENTEK.info - Torrent oldal figyelő, fórum, hírportál, meghívócsere!
Vicces Vicces:  0
Tetszik Tetszik:  0
Köszönöm Köszönöm:  0
Eredmény: 1 - 1 (1) összesen
Ha Érdekesnek találtad a témát oszd meg ismerőseiddel is!

Téma: Letette a doktorit a Nyíregyháza játékosa

Letette a doktorit a Nyíregyháza játékosa

Fodor Ferenc nem tartozik azok közé a labdarúgók közé, akik beérik a focival. A hátvéd tanulni is akart, ehhez pedig azt az áldozatot is meghozta, hogy Pécs és Nyíregyháza között ingázzon. Ez a táv 500 kilométer. A befektetett munka azonban meghozta a gyömölcsét, jogi doktorrá vált szerdán a 26 éves futballista.
    A bajnokság szünetei nekem az elmúlt hat évben nem nyaralással, hanem vizsgákkal teltek. Csakúgy, mint ezen a hé*ten, amikor hétfőn leállamvizsgáztam, tegnap pedig már kezdtük is a felkészülést.*Meccs előtti napon már sosem tanultam, de a bajnokik után átnéztem a tananyagot, mert általában másnap vizsgáztam.*Az elején még voltak nehézségeim, volt olyan vizsga, ami csak hatodszorra sikerült. De belerázódtam, és a négy államvizsgámat már bukás nélkül megcsináltam.
    ? idézi a Bors Fodort.
    A fo*cistákról kialakult egy elég lesújtó sztereotípia, a védő ezen is szeretne javítani, de legalábbis megmutatni, hogy lehet tanulni az élsport mellett is. Az élvonalbeli futballtól 2017 tavaszán visszavonuló*Horváth Zsolt is jogi doktorval rendelkezik, saját bevallása szerint ezért mindig is kívülállónak számított a futballközeg számára. Fodor egyelőre ilyesmiről nem vallott, de azért számára is szomorú az összkép.
    A focival sikerült biztos anyagi helyzetet kialakítanom, de a jövőre is gondolnom kellett. A sulit önköltségen, levelezőn végeztem. Abban a szerencsés helyzetben voltam, hogy a focival megkeresett pénzből magamnak tudtam finanszírozni az is*kolát. A fiatal focistáknak is azt szoktam tanácsolni, hogy tanuljanak, de szomorú az összkép. Szörnyű, hogy vannak, akik tíz órákat képesek vi*deójátékozni, holott hasznosabban is tölthetnék az idejüket. Amikor pedig véget ér a pályafutásuk, nem tudják, mihez kezdjenek.
    Fodor egyébként tanult családból származik, szülei diplomás pedagógusok, és testvére is egyetemet végzett. Ehhez a sorhoz csatlakozott most a jogi doktorrá vált a Szpari játékosa.

Forrás

Facebook Comments

2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Életkor
    2010

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!

some_text

Diamond Sex Shop Webáruház

Ingyen Meghívók/Gift Invitations I Filmek/Movies

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •