TORRENTEK.info - Torrent oldal figyelő, fórum, hírportál, meghívócsere!
Vicces Vicces:  0
Tetszik Tetszik:  0
Köszönöm Köszönöm:  0
Oldal: 1 / 28 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 15 (414) összesen
Ha Érdekesnek találtad a témát oszd meg ismerőseiddel is!

Téma: Tvstore (közösség)

Legenda Atlantisz avatara
    Hírnév szint
    11

Tagja vagy a Tvstore közösségének? Vagy csak szeretnél az lenni? Csevegj, kérdezz, írd le véleményed. Akár pozitív, akár negatív minket érdekel. Kövesd velünk ebben a témában a Tvstore életét és fejlődését.

Értékelése: TvStore értékelése

Bemutató: TvStore bemutatója

Adatlap: TvStore torrent oldal adatlap

Facebook Comments

2. # ADS
    Tárhely szolgáltató

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!

some_text

Diamond Sex Shop Webáruház

Ingyen Meghívók/Gift Invitations I Filmek/Movies

Tag Apophis avatara
    Hírnév szint
    8
    TVStore.

Helló

Érdemes volt várni , tetszenek a fejlesztések végre egy oldal ami fejl?dik is , bár az hogy rengeteg halott torrent van az kicsit levon az értékéb?l de remélem a régi tagok újraélesztik . Sokan szeretnének bekerülni az oldalra ami szerintem nem lenne rossz , remélem a közeljöv?ben lesz freereg is [img]/sites/all/libraries/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-cool.gif[/img].

Guest  avatara
    reg

Elkepzelheto hogy lesz vmikor reg lehetoseg? Regota szeretnek ide bekerulni de sosem sikerult:/

Hírnév szint
    11
    re:reg

Ha freereg lesz azt a hírekben közöljük .

Regisztrált Felhasználó killer1 avatara
    Hírnév szint
    0
    mikor várhato a freereg

mikor várhato a freereg nagyon régota szeretnék bejutni egy sorozatokal teli odalra

Guest  avatara
    BitGate bejelentkezés

Négy éven keresztül voltam h?séges tagja a BitGate oldalnak,de most egy kis gondom akadt.Hiába próbálok belépni a BitGate oldalra,nem sikerül,mert folyamatosan azt írja ki,hogy "felhasználó név,vagy jelszó hibás".Na már most a felhaszáló nevem is,és a jelszavam is helyes hiszen ez volt négy éven kesresztül.Megpróbáltam új jelszót kérni,de az sem sikrül,mert az e-mail címemre nem érkezik válasz az új jelszó kérése után(lehet,hogy azért van ez,mert az e-mail címem t-online-os).Amenyiben valaki tudna ezügyben segíteni,úgy azt megköszönném.[img]/sites/all/libraries/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-embarassed.gif[/img]

Guest  avatara
    megszünt

Szia. A Bitgate ilyen formába már megszünt!! Egy másik oldalra át lehet regisztrálni ugyan olyan mint a bitgate csak más néven fut. Ha a gugliba beirod hogy bitgate akkor az els? helyen ki adja az utód nevét és cimét ott aztán minden le van irva hogy mit kell csinálni!!

Guest  avatara
    Mégsem sikerül

Azt már tudom,hogy egy másik néven futó oldal alakult,de oda csak úgy lehet bejutni,hogy ha el?ször belépsz a régi BitGate oldalra,és majd csak onnan írányit át az új oldalra,de nekem az nem akar semmi képen sikerülni,hogy be tudjak lépni a régi Bit Gate oldalra.Nagyjából ennyi.Honnan tudnék olyan infókat szerezni,amivel boldogúlni tudnék?

Guest  avatara
    oda nem is fogsz

Oda nem is fogsz tudni belépni mert már nincs!!!! Ha a guglibe be irod hogy bitgate akkor ahogy irtam az els? helyen adja az uj oldal nevét és cimét! Ott le van irva hogy át kell regisztrálni! Ott hiába kérsz jelszóemlékeztet?t! A bejelentkezési adatok alatt nézd meg ott van leirva!

Guest  avatara
    Siker

Sikerre vittem a dolgot,de végül is egy harmadik utat kellett igénybe vennem,de az a lényeg,hogy sikerült!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Regisztrált Felhasználó tomee avatara
    Hírnév szint
    0
    mikor lesz már free reg

mikor lesz már free reg

Hírnév szint
    11
    Amikor az oldal üzemeltet?i úgy gondolják , majd akkor lesz .

Guest  avatara
    Szia Atlentisz! Én

Szia Atlentisz!

Én regisztrálva voltam a bitgate oldalon de nem tudok belépni.

Légyszi nézz utána.

mail címem: bringas1@gmail.com

köszi

Hírnév szint
    11
    Sajnálom de nem nézek utána ,

Sajnálom de nem nézek utána , nem szeretném ha valamelyik oldal vezet?ségi tagja megharagudna rám hogy zaklatom ?ket . A legutóbbi embernek akinek segítettem jogosan tiltották ki én meg írtam egy moderátornak és egy adminnak is , még jó jó hogy nem dobtak ki az oldalról. Sajnálom de én nem kockáztatok most már .

Guest  avatara
    Segítségkérés

Ismét és ismét és ismét kérem, segítsen, aki tud! A BitGate-en tag voltam, majd amikor a TVStore vette át, átregisztráltam, sikerrel. De mert alaplapot cseréltek a gépemen (és ez azzal járt, hogy mindent újra kellett telepítenem( a hozzáférésem is elt?nt, azóta pedig képtelen vagyok újra elérni a rendszert!!!! Kérem a moderátor(oka)t, hogy vegye fel velem a kapcsolatot (én nem tudom, csak itt, de eddigi három segélykérésemre senki sem reagált), mert szeretnék újra a rendszer tagja lenni. Mail-címem: itgy@mail.datanet.hu

Köszönöm el?re is!!!!

Oldal: 1 / 28 12311 ... UtolsóUtolsó

Hasonló témák

1. 1st (közösség)
    By in forum Torrent oldalak Témái (Torrent sites Themes)
    Válaszok: 659
    Utolsó hozzászólás: 2016-08-07, 15:45
  2. First Sky (közösség)
    By vtvvtv in forum Torrent oldalak Témái (Torrent sites Themes)
    Válaszok: 14
    Utolsó hozzászólás: 2013-12-23, 19:34
  3. tvstore acc tvstore meghívó bithorlo acc bit-book acc carpathians acc 1st acc teracod
    By laciboy5 in forum Meghívók és Accountok cseréje (Trading Section)
    Válaszok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2011-08-01, 21:05

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •