TORRENTEK.info - Torrent oldal figyelő, fórum, hírportál, meghívócsere!
  • Hírek

UTS

• Hírek

BitTorrent!

• Hírek

Friss Hírek

• Hírek

Csevegő

• Hírek

Filmek

• Hírek

XXX

• Hírek

Kultúra

• Hírek

Sport

• Hírek

Meghívók

• Hírek

Zene

• Hírek

Szórakozás

Oldal: 1 / 129 1231151101 ... UtolsóUtolsó
    Eredmény: 1 - 15 (1926) összesen
    Ha érdekesnek találtad a témát oszd meg ismerőseiddel is!

Téma: Bithumen (közösség)

Tagja vagy a Bithumen közösségének? Vagy csak szeretnél az lenni? Csevegj, kérdezz, írd le véleményed. Akár pozitív, akár negatív minket érdekel. Kövesd velünk ebben a témában a Bithumen életét és fejlődését.

Adatlap: BitHUmen torrent oldal adatlap
      Üdvözlettel:
      Adminisztrátor

2. # ADS

Guest
      nekem ez a favorit, szerintem

nekem ez a favorit, szerintem arányt se nehéz tartani min 0.3 az nem sok, még az én netemmel is tudnám tartani (8-10k feltöltési sebesség)
      nehéz bekerülni, könny? kikerülni, ez szerintem így jó, megsz?rik a nem torrent oldalra való felhasználókat
      ezt tartom a hazai elit oldalnak

Guest
      Szerintem.

Nagyon jó oldal igaz nálam kb 3. helyet foglalja el de hát ez van
      Bekerülni biztos nehéz én szerencsére kaptam egy potya meghívót és meg is becsülöm. Lassan 1 éve vagyok regisztrálva és remélem még sok ideig élvezhetem

Guest
      jogos...

...0.3-as arány a leggyengébb nettel is tartható (más kérdés, hogy nem biztos, hogy csak az éppen bennmaradásra kell törekedni)

Guest
      Vélemény.

Jó oldal csak szerintem nagyon sok a szerveres ami nem rossz mert jó a sebesség pár napig.
      De utána 3-4 napos torrenteknél töredékére esik vissza a seedel?k létszáma pl 50-en letöltötték de csak 13-an seedelik pedig csak 3 napja töltötték fel-->>erre gondolok.
      Az viszont hogy innen lehet szinte els?ként letölteni premier filmeket az nagyon jó Igaz pár perc múlva máshova is felteszik de az mind1

Ez az én véleményem meg lehet kövezni de ez van

Guest
      #értékelés.bh.exe

Folytatván rövid összefoglalóm:
      torrentek(száma,min?ség,seed,sebesség): 10/7
      az oldal(skinek, gyorsaság, elérhet?ség, küls?): 10/8
      staff(reklámok, hozzáállás,botrányok): 10/6,5

Guest
      bh

Én nem raktam volna ?ket a legjobb torrent oldalak közé. A staffnak akkora az arca, hogy az már vicc.. közben meg hülyék mint az állat! Mind1 ratiomasterel elvagyok náluk, mert nem fogom a szerverem leterhelni, hogy oda töltsek fel. Ha meg kivágnak akkor -1 gagyi oldal amin regelve vagyok.

Guest
      Igen a szerver

Hát ezek a szerveresek már csak ilyenek Elosztják 15-40-es arányig a filmeket, és aztán kilépnek, szegény lassú netesek pedig ott vannak még 3 hét múlva is seedelni, és a lemaradt letölt? pedig szidja a sebet...Hát van ilyen, de ez csak rosszabb lesz...Mármint a lassú neteseknek esélye sem lesz feltölt?versenyen indulni, és ha szerverre meg nincs pénze, vagy nem akar, akkor szinte meg van kötve a keze.

Guest
      ....

Engem kirúgtak a bithumenr?l, mert állítólag tiltott fájlt osztottam meg más trackeren. Jelzem több oldalon is feltölt? vagyok és tisztában vagyok mit szabad feltölteni és mit nem. Nc re raktam fel 3 filmet és ezért kitiltottak. Próbáltam bekerülni oda feltölt?nek, de jobb is, hogy nem raktak fel, mert hihetetlen mekkora arca van ott a staffnak. Vicc amit csinálnak. Ennyi a véleményem a bithumenr?l.

Guest
      Bithumen seed

Hát tényleg elég nehéz arányt tartani . Nekem 30/3 Mb es netem van lefele jön mint állat fölfele nem sokszor láttam teljes sávszélességen futni . Anno seed szerverrel javítottam az arányon azóta sem tudok 1,5 fölé menni akárhány torit futtatok is . Van olyan tori ami már 4 hónapja bent van a kliensbe . De egyébként ha gyorsan kell valami akkor oké .

Guest
      szerintem nagyon jó oldal, több oldalnak voltam már tagja, de ez a legjobb szerintem.

Guest
      azt tapasztaltam, hogy a régi torrentek is gyorsan tölthet?k le, választékos a torrent lista nekem negyon bejött, bár véletlenül kerültem ide, dark side megsz?nésekor.

Regisztrált Felhasználó tobaja avatara
      Életkor
      47
      Hírnév szint
      0
      Az valóban nagyon jó, hogy régi torrentekhez is találni még feltöltött, de tényleg nagyon nehéz arányt tartani. Én mindkét táborba tartoztam, tartozom, és tényleg a sok szerveres tag miatt nehéz az otthoni kliensekkel arányt tartani ill. feltölteni.
      Tobaja

Guest
      Az biztos, hogy nyomatni kell

Az biztos, hogy nyomatni kell de mostanában azért lehet

Guest
      SECRET

dszud:- válasz
      Nemtudom mir?l beszélsz de én a kezdetekt?l fenn vagyok és nemtudok semmilyen '5GB feltöltésnek és feltölt?nek kell lenned' feltételekr?l a meghivással kapcsolatban. (hogy ez mikor volt????)

Amugy már van meghivás.... szóval, ha valaki be akar kerülni most kell könyörögni a meghivokért mert most könnyen lehet szerezni.

Hasonló témák

1. 1st (közösség)
      By in forum Torrent oldalak Témái (Torrent sites Themes)
      Válaszok: 659
      Utolsó hozzászólás: 2016-08-07, 14:45
    2. First Sky (közösség)
      By vtvvtv in forum Torrent oldalak Témái (Torrent sites Themes)
      Válaszok: 14
      Utolsó hozzászólás: 2013-12-23, 18:34
    3. Blackangel (közösség)
      By in forum Torrent oldalak Témái (Torrent sites Themes)
      Válaszok: 9
      Utolsó hozzászólás: 2013-10-05, 19:05
    4. Közösség
      By Adminisztrator in forum UTSPortál
      Válaszok: 0
      Utolsó hozzászólás: 2013-01-08, 23:14

Címkék ehhez a témához

Bookmarks

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
    • Válaszokat nem küldhetsz
    • Fájlokat nem csatolhatsz