Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 6 - 9 (9) összesen

Téma: Javaslat Csomag!!

  1. #6
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    javaslat

    A javaslatokban van egy két dolog amit nem értek.

    strelok írta: 2; a nem regisztrált felhasználók ne láthassák a meghívócsere részt. Se a meghívó csere sarkot se a fórumot ami a meghívással foglalkozik.
    Ez ok! 100%-ban egyetértek.

    strelok írta: -kezd?k: 4-5 napig nem látják a cserefórumot vagy addig amíg el nem érnek egy bizonyos kommentszámot.
    Ezt nem igazán értem. Miért nem láthatják?
    Gondolj arra mikor még kezd? voltál. Vagy volt olyan oldal amit nagyon kerestél.
    Kezd?ként ha nem láthattam volna a cseréket, kerestem volna más oldalt.

    Egy bizonyos kommentek számának elérése: szerintem nem sokat ér. írok 10 viccet, 6 nekem sem jön be az xxx olda. 14 már nekem is megy és kész is.

    strelok írta: +1 kis matek: mindenki cserélni jön ide, ez még oké is. az a baj, hogy sokan csak 1 cseréért jönnek ide mert látják az ajánlatokat. A felhasználóknál 220oldalon keresztül olyan felhasználókat lát az ember, akik már 2hónapja be sem léptek az oldalra. 220*50 felhasználó aki beregisztrált cserélt és azóta hagyta az oldalt.

    Itt be lehetne vezetni az elévülést. X hónap után törlés.

    Most szólók nem vitatkozom csak egy vélemény.
    Üdv: Frank

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #7
    Mester

    User Info Menu

    reagálás

    Sziasztok!
    Reagálnék pár dologra, mert f?ként olyan dolgokat kergettek, amik már meg lettek beszélve vagy már meg vannak valósítva.
    A nem regisztrált tagok nem tudnak +/- ozni.
    A nem regisztrált tagok hozzászólásai nem jelennek meg, csak ha egy mod beengedte ?ket.
    A megbízhatósági pontok sz?rése a modok dolga, az általatok kért és megvalósítandó funkciók, amik be fognak kerülni:
    *látható lesz, hogy ki értékelt egy embert
    *látható lesz, hogy mikor kapta
    *a magyarázat nem lesz látható
    A meghívócserék új alapara lesznek helyezve, így nem lesz fórumrészlegük, most már minden fejlesztés csak nyárra várható.
    A nem regisztráltak továbbra is látni fogják a hozzászólásokat.
    A meghívóajánlatokat továbbra is mindenki látni fogja, az elképzelhet?, hogy az ajánlattev? neve csak regisztrálás után lesz elérhet?.
    Elévülés most is van, a fél évig be nem lépett felhasználók automatikusan törl?dnek.
    Nyáron lesz egy takarítás, mert az el?bbiek ellenére jó páran beléptek, de nem aktívak.
    Nem lesznek felhasználói jogosultságokat jelent? rangok és nem lesz semmi hozzászólásszámhoz kötve, ez alól kivétel lehet a privát üzenetküldés napi nagy számban.
    Lesz egy csaló/rossz indulatú felhasználó jelz? gomb a profilokon, amit lehet nyomkodni és látják a moderátorok, hogy ki az akit a közösség épp nem óhajt.
    Üdvözlettel:
    Adminisztrátor

  4. #8
    Mester

    User Info Menu

    re-javaslat

    Érezni a hangvételen, hogy nem vitatkozni akarsz, hanem megosztottad a véleményedet a javaslattal kapcsolatban, és ezt értékelem is.

    Csak egyfajta próbaid?szakként gondoltam a pár napot. Lehet akár 1 nap is. Arra alapoztam, hogy a sok csaló beregisztrál és els? órákban már át is ver valakit. Nekik siet?s a dolog, hogy megmaradjon a feltöltés amíg a csere véget nem ér.
    Csak akkor tehetsz meg mindent, hogyha már semmid sincs.

  5. #9
    Tag

    User Info Menu

    re

    Adminisztrator wrote: Sziasztok!
    Reagálnék pár dologra, mert f?ként olyan dolgokat kergettek, amik már meg lettek beszélve vagy már meg vannak valósítva.
    A nem regisztrált tagok nem tudnak +/- ozni.
    A nem regisztrált tagok hozzászólásai nem jelennek meg, csak ha egy mod beengedte ?ket.
    A megbízhatósági pontok sz?rése a modok dolga, az általatok kért és megvalósítandó funkciók, amik be fognak kerülni:
    *látható lesz, hogy ki értékelt egy embert
    *látható lesz, hogy mikor kapta
    *a magyarázat nem lesz látható
    A meghívócserék új alapara lesznek helyezve, így nem lesz fórumrészlegük, most már minden fejlesztés csak nyárra várható.
    A nem regisztráltak továbbra is látni fogják a hozzászólásokat.
    A meghívóajánlatokat továbbra is mindenki látni fogja, az elképzelhet?, hogy az ajánlattev? neve csak regisztrálás után lesz elérhet?.
    Elévülés most is van, a fél évig be nem lépett felhasználók automatikusan törl?dnek.
    Nyáron lesz egy takarítás, mert az el?bbiek ellenére jó páran beléptek, de nem aktívak.
    Nem lesznek felhasználói jogosultságokat jelent? rangok és nem lesz semmi hozzászólásszámhoz kötve, ez alól kivétel lehet a privát üzenetküldés napi nagy számban.
    Lesz egy csaló/rossz indulatú felhasználó jelz? gomb a profilokon, amit lehet nyomkodni és látják a moderátorok, hogy ki az akit a közösség épp nem óhajt.
    és a fórumozós "régimódi" hidetéses rendszer helyett mien rendszer lép majd érvénybe? és veszi át a fórumozós rendzser helyét?

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12