Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (8) összesen

Téma: UTS és a Diabló rádió!

  1. #1
    A Provokátor

    User Info Menu

    UTS és a Diabló rádió!





    Sziasztok! A diablo rádió vezetése megkeresett minket, azt szerették volna, ha ki tesszük az oldalra a rádiójukat. Sok rádió fordul hozzánk hasonló kéréssel, de nem igazán szoktam evvel foglalkozni, hiszen egyik olyan mint a másik. De vasárnap, mikor a diablo torrent-rõl készítettem bemutatót, kénytelen voltam õket hallgatni, és megtetszett. Hát válaszoltam a korábbi megkeresésükre, és egy hihetetlen alázatos, emberközeli válasz érkezett. Így úgy döntöttem nekik helyük van a partnereink táborában.

    Remélem nektek is sok örömötök lesz a rádióban. Ha nem, a böngészõtökben elnémíthatjátok:



    De igyekeztem halkra állítani, h ne legyen a kevésbé muzikálisaknak zavaró. Érdemes egy esélyt adni nekik, ugyanis minden zenei mûfaj képviselteti magát náluk.


    Szóval hajrá Diablo rádió! Hajrá UTS! És köszönjük a lehetõséget!
    Facebook
    Twitter






    So se zavarjon ha egyesek rajtad köszörülik a nyelvüket. Amíg így tesznek te uralod az életüket, kvázi a te szolgáid lesznek. Hiszen veled foglalkoznak önmaguk helyett. Alárendelik magukat egy náluk sokkal fontosabb dolognak ami te magad vagy. Rólad beszélnek mert beszélni csak arról érdemes aki számít. Hát miért is lep ez meg? Ne sajnáld tõlük ezt a kevéske kis örömöt.

    :girl_angel:

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Én eddig ott nem hallgattam õket,de most belehallgattam és egész jó.Ha pedig lesz benne,vagy éppen szokott lenni benne egy kis retró 80-90-es évek slágerei,akkor kifejezetten tetszeni fog.

    Üdv itt Diablo Rádió.:D

  4. #3
    Legenda

    User Info Menu

    Megtaláltam megy a Diabló rádió.
    köszönöm
    Szuper az együttmûködés :)
    A chat fölött keressétek !

  5. #4
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Részemrõl.....szuper ez a rádió!!:friends:

  6. #5
    Diablo Torrent

    User Info Menu

    Nagyon szépen köszönöm hogy kint lehet a Diablo rádió és a Diablo torrent is itt az oldalatokon, remélem hosszú távon és sikeresen fogjuk tudni egymást népszerûsíteni! :smile:
    Köszönöm azoknak is akik hallgatják a Diablo rádiót és örömüket lelik benne, igyekszünk változatosak lenni, illetve olyan mûsorokat összeállítani, ahol korban és stílusban egyaránt megtalálja mindenki a saját ízlését!
    Mindenkinek további szép napot kívánok!

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó