Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (8) összesen

Téma: Exkluzív tartalmak megosztása

  1. #1
    Legenda

    User Info Menu

    Question Exkluzív tartalmak megosztása

    Vannak olyan torrentek amit nem oszthatsz meg mert az xy oldal szabályzata csak a saját felhasználó között engedélyezi a megosztást.
    A torrentezés a megosztásról szólna . . kivéve amikor nem engedik.
    Kerültél-e már bajba amiatt ,mert megakartál osztani másokkal valamit?

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    A Provokátor

    User Info Menu

    Hát kerültem már bajba azért mert megosztottam valakivel valamit de a pasija nem volt tőle elragadtatva. xd



    A másik dolog meg az, hogy minden oldalnak joga van megszabni a saját szabályait. Vannak oldalak amiknek még a nevüket is tilos leírni. XD

    Ez most olyan dolog, hogy ha te regisztrálsz egy oldalra akkor bizony elfogadtad a feltételeket. Tehát reklamálni már nem lehet. xd

    Bajba csak akkor kerülhetsz, ha nem olvastad el ezeket a szabályokat, vagy tojsz rájuk. xd

    Az emberek hajlamosnak azt hinni, hogy amit az egyik oldalon lehet azt a másikon is. XD

    Én azt javaslom, hogy mielőtt bármelyik oldal használatába belefognánk, ismerkedjünk meg vele és figyelmesen olvassuk el annak szabályait.

  4. #3
    Bitsite

    User Info Menu

    "Vannak olyan torrentek amit nem oszthatsz meg mert az xy oldal szabályzata csak a saját felhasználó között engedélyezi a megosztást." - oldal neve? ilyet még nem hallottam, nem értettél félre v.mit ?

  5. #4
    Legenda

    User Info Menu

    ha utólag átírták a szabályzatot én meg nem olvasom el akkor én vagyok a hibás szerintük.
    ilyenkor 2 lehetőségem van
    töröltetném vs csöndben várom a kitiltásom :P
    Eddig olyan kategória, jelölés nem volt.
    Ez az elitkedés káros mellékhatása. Boszorkányüldözés stb.

  6. #5
    A Provokátor

    User Info Menu

    Idézet Tankcsapda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Vannak olyan torrentek amit nem oszthatsz meg mert az xy oldal szabályzata csak a saját felhasználó között engedélyezi a megosztást." - oldal neve? ilyet még nem hallottam, nem értettél félre v.mit ?



    Gondolom arra céloz, hogy át tradelni nem engednek anyagot. XD Ilyen oldalakat én is sokat ismerek, de nem a hazai piac gyöngyszemi.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó