Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 15 (22) összesen

Téma: UTS Feltöltő

  1. #11
    A Provokátor

    User Info Menu

    Ti vagytok ennek a kezdeményezésnek az úttörői, és a sikere is rajtatok áll vagy bukik. Én csupán a karmester vagyok. Idővel ha majd egymás lábát tapossátok lesz majd erre is külön fórum, jól megszervezve miről ki mikor csinál bemutatót.

    De egyenlőre ez még korai. Ha kitart a lendület és sikerre viszitek az UTS feltöltő projektemet, (ami azt hiszem teljesen egyedülálló a világon) akkor viszont minden olyan ötletnek létjogosultsága lesz ami a munkátokat megkönnyíti.


    De egyenlőére ehhez bőven elég két kink:


    Magyar oldalak: http://torrentek.info/tracker-lista


    Külföldi oldalak: http://torrentek.info/kulfoldi-trackerek



    Elég ha havonta sikerül ezeken a listákon végigmenni. A külföldi nyilván teljesíthetetlen, ott elég az ismertebbekről bemutatót készíteni. Ellenben a magyar lista simán teljesíthető. Persze nyilván nem egy embernek.

    Én arra kérlek titeket, hogy ha van időtök és kedvetek készítsetek bemutatókat. A minimum a havi kettő ami azért vállalható és óriási segítség.

    A fenti szekciókban szereplő oldalak statisztikáit ti magatok is képesek vagytok módosítani. Tehát a bemutató elkészítése után szerkeszthetitek is az adott oldal adatait.

    A magyarokét itt: http://torrentek.info/torrent-oldalak

    A külföldiekét pedig itt: http://torrentek.info/kulfoldi-trackerek


    Ez nem kötelező, csupán egy lehetőség amit igyekszem újra elhinteni a köztudatba. XD

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #12
    Legenda

    User Info Menu

    Jelentkezem.
    Mondjuk úgy: megéreztem, hogy ma be kéne nézni...
    D.u. beszélgettem egy utcabeli haverommal, hogy vállalna-e vezetőségi pozíciót a Kecsi - Hezekiah Torrent trackerben.
    Elmés kérdéssel válaszolt:
    - mi lenne a profil?
    - mondám: generic és pótolni a WhatCD-t
    - Nem félsz?
    Nos, nem félek... csak szervezgetek.
    Kéne egy seed-server. (!!!)
    Mondott pár hamukát ingyenes meg efféle, haveromnak van... stb.
    Viszont a srác nagyon jó! Egyből felajánlott 40GB torrent-tartalmat, akár holnapra is.
    Nem ez a lényeg, hanem tud valamit.
    A másik most államvizsgázik majd rendszergazda lesz a Belügyminisztériumban.
    A harmadik górét csak azért nem keresem meg, mert pontosan 10 éve a haverom.
    Remélem, hogy ő lesz Hezekiah a Kecsi-ben.
    Tudom, hogy kis pont vagyok a gépezetben, viszont Kecsi Enigma Terminator hazánk 8. legjobban orzott NickName- és jelszó párosa (M..lin).
    Lassan népszerűbb vagyok, mint a köztársasági elnök :-)))
    Nem ígérek semmit sem (ily-oly külhoni acc-okat) viszont idézem Albert Einsteint:
    "- Ha nem tudsz valamit, akkor kérdezd meg a takarítónőt a könyvtárban! Az minden nap leporolja az összes könyvet és így tudja: mire hol található meg a helyes válasz."
    Nos, én tudom, hogy kiket kell megkérdezni!
    Letettem arról, hogy Staff legyek...
    1.) nem merem...
    2.) még nincs meg a pénzügyi fedezetem
    3.) a leendő gárda is 'hantázik'
    4.) keresek egy 'bábot' magam helyett (ma már egynek kínáltam...) aki bevállalja a békés börtönéveket
    Nos, dübörgök és nyavajgok.
    Nem rangkórság!
    Próbatétel!
    Bocs, hogy itt is szervezem és már kaptam egy kerek-perec nemet.
    Nem adom fel, míg egy darabban láttok!
    Elnézést, hogy ily bőbeszédűen kiírtam magamat...
    Élj boldogan! Ezt viszont nem megtalálni, hanem megteremteni kell. Nem kívül, hanem belül. Kecsi Enigma Terminator

  4. #13
    UTS Feltöltő

    User Info Menu

    Jelentem legyártottam párat én is :)

  5. #14
    A Provokátor

    User Info Menu

    Feltűnt. XD Annak idején én is végigmentem az összes hazai oldalon. De ettől függetlenül szép teljesítmény.

    Éppen azt beszeltük budával, h lehet behívunk titeket 1-2 helyre vagy kölcsön adjuk az oldalainkat egy bemutató elejééig XD

  6. #15
    Ezt a fiókot letiltották

    User Info Menu

    Én szívesen elfogadom bármelyik verziót és csinálnék róluk bemutatókat.