Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 5 (7) összesen

Téma: UTS és a gyökerek.. Avagy miért van ismét hétfõ!

  1. #1
    A Provokátor

    User Info Menu

    UTS és a gyökerek.. Avagy miért van ismét hétfõ!

    Sziasztok! Igen, a hír igaz, valóban külsõ "erõk" miatt nem volt elérhetõ az oldalunk!


    Hogy mi is történt? Unatkozó idióták, ügyfélnek kiadván magukat, nem kívánatos fájlokat helyeztek el a szerveren. Így, sikerült többek között a mi oldalunkat is elérhetetlenné tenni. Hogyan tehették ezt meg? Nem kell hozzá más, mint ártószándék és rengeteg unalmas órácska.


    Van egy nagyon szûk csoport a torrent világban, akiknek csak akkor áll fel a dákó, ha másokat meglophatnak, feltörhetnek. Ezek állandó kisebbségi komplexussal küzdenek, ezért folyamatosan bizonyítaniuk kell. Bizonyítani maguknak, és a semmire kellõ barátaiknak. Még véletlenül se a világnak, ugyanis annyi gerincük nincs, h nyíltan is a nevüket adják az aberrált hobbijukhoz.

    Sokan tizenévesnek gondolják õket, mert a viselkedésükbõl ez szûrhetõ le. De bármilyen meglepõ, nem azok. Ezek már felnõtt emberek, csak az agyuk nem fejlõdik olyan ütemben, mint az egy átlag embernél elvárható. Ennek okai lehetnek veleszületett rendellenességek, vérfertõzés, vagy az oktatás hiánya.

    Míg más normális felnõtt, dolgozik, a szabadidejében a családjával, vagy a barátnõjével, barátaival van elfoglalva, addig ezek avval szórakoznak, h azt nézik melyik oldalt lehet feltörni. Hát valakit egy jó szeretkezés elégít ki, õket meg ez. Nem ítélkezem, de ettõl már csak egy lépésre van a hullagyalázás. Vagy lehet azon is túl vannak már? Ki tudja.


    Aztán persze próbálnak hárítani, hiszen melyik perverz vállalná már fel , a legmocskosabb vágyait? Elõadják, hogy milyen szar volt ez meg az az oldal, minden ezért történt. Aki az adatait biztonságban akarja tudni nem regel, bla bla bla. Nem unják még? :D


    Persze, amíg még gyerek az illetõ, és olyan ocsmány mint ezek, megértem, hogy kell valami, ami feledteti az iskolai kudarcokat, meg a nemi élet teljes hiányát. De gyerekek? Felnõtt fejjel is evvel foglalkozni már kimeríti a júzerség fogalmát.


    Nem veszik észre mennyire szánalmasak, és h a haverjaikon kívül senki le se szarja mit mondanak?


    Hiszen mi is volt a múltban?Feltörtek számtalan oldalt, majd elõadták, mennyire megbízhatatlan, bla bla bla. De kérdem én nem üzemelnek azóta is? Nem regelnek most is százak, ezrek? De hogy nem.


    És tudjátok miért? Mert a világ tudomásul veszi, hogy vannak leszázalékolt pistikék, akik arra élveznek, hogy oldalakat törnek. Megtörténik, és ennyi. Minden megy tovább a régi kerékvágásba. Senkit se érdekel komolyabban.



    Nincs feltörhetetlen oldal. Aki az adatait 100 százalékos biztonságban akarja tudni, az húzza ki a netet, és költözzön Szibériába. Ez egy ilyen játék. Mindig lesznek ilyen degeneráltak, akiknek ez az egyetlen lehetõség a kielégülésre.

    Nem lesz attól az életben is júzer csávó, menõ, csak mert itt arctalanul feltör egy oldalt, majd azt mondja, most én vagyok a menõ és ti a juzerek. :D Ez nem így mûködik. Az, hogy ilyen dolgok egyáltalán eszébe jutnak, csak azt bizonyítják, hogy valami rendlenesség van az agyában.


    Az egyik elkövetõ azt írta nekem, hogy ha valóban nincs feltörhetetlen oldal, akkor törjem fel az õ ingyenes tákolmányát. :D De ez olyan dolog, hogy ha pl egy profi testépítõ, végig megy az utcán, nem ver meg mindenkit csak mert megteheti. És éppen azért nem, mert az emberek többsége kulturáltan rendezi a dolgait. Nem a beteg keretének játékszabályai uralkodnak a társadalmunkban. Lehet náluk az a gyors, aki elõbb veri ki a haverjának, és az az erõs aki a gyengébbeket bántja, oldalakat tör. De ebben a világban mi ezt csak söpredéknek hívjuk, és jót nevetünk azon, hogy mégis milyen szánalmas élete lehet annak, akinek erre van energiája és késztetése.
    .

    Foglaljuk tehát össze. Mi is történt? Fel lett törve a szerver, ezért nem volt elérhetõ az oldal. Ki örül neki? Egy kezemen meg tudom számolni. Újra megy az oldal! Ki örül neki? ezrek, tízezrek. És ez az ami fontos. Meg volt a 15 perc hírnév, és az erekció, én nem sajnálom tõlük. Most mehetnek vissza az üres és szánalmas életükbe, amiben ha ismét egy kis izgalomra vágynak, újra egy oldalt kell keresni, és feltörni, h kielégülhessenek.


    Az erõszak, mindig a gyengék fegyvere. És nem lehet nekik felróni, mert mivel teljesen antiszociálisak, ez az egyetlen elintézési forma amit ismernek, amit elismernek, ami hat rájuk. Gyáván névtelenül és hátulról, ez lehetne a mottójuk. De most õszintén? Komolyan a nõnek kell szégyenkezni, akit agyba fõbe vernek? Nem a támadónak? Ezeknek a világában mindig az áldozat a vétkes és a támadó a jó. És ez azért vicces, mert világossá vált számomra, hogy õk nem tudják hol a hiba az elméletben. Nekik ez a normális viselkedés.Valami féle fordított világban élnek- XD Ezért nem veszik észre, hogy csak õk maguk tekintik egymást ettõl nagy embernek. Mindenki más vagy lesajnálja, vagy elítéli õket.


    Több cinkossal ugyan így bántak, még jobban is megszívattak. De az empátia helyett, inkább ugyan úgy nevetnek meg örülnek. :D Meg hallt az anyukája, sír egy sort. Aztán meg hall a barátja anyukája, és jót röhög a nyomorán. Ez az értelmi szintjük és ez mutatja meg igazán kikkel is van dolgunk.


    Azt hiszik haragot váltottak ki belõlem. De nincs miért haragudni. Én azok táborát erõsítem, akik csak nevetni tudnak az ilyen húzásokon, ugyanis észre sem veszik, hogy mennyire gyermeteg, erkölcstelen és szánalmas játékot játszanak, ami csak is õket minõsíti. Nem most van elõször dolgom ilyen antiszociális elemekkel, és én tudom azt amire a századik feltörésük után se fognak soha rájönni.. Semmit se érnek el vele. Aki pedig ad a véleményükre az még náluk is sötétebb. Hiszen ki az még aki elhiszi a szar dumájukat? Minden oldallal ugyan azt teszik, ugyan azt írják róla. Megbízhatatlan mert a hazug tolvaj azt mondja? Na ez a vicc. :D


    Én azt mondom, hogy amelyik oldalt feltörik, megéri használni, mert okkal történt. Valamit jól csináltak, valamivel irigységet váltottak ki a leszázalékolt idiótákból. Minden szavuk, úgy kezdõdik, hogy mondta a hazug tolvaj XD Ez elég indok, hogy rá se bagózzunk.



    Ez az oldal azért üzemel, mert nagyobb igény van rá, mint eddig bármelyik elõdjére. Nem tetszik, hogy szólásszabadság van? Ezen az oldalon még az ilyen fogyatékkal élõ bûnözõk is mindig kaptak szót. Tehát elég idiótának kell ahhoz lenni, h valaki azt írja nem vagyunk pártatlanok. De hát ezeknek a téves gondolatmenetén ki lepõdik még meg? Több vitás kérdés volt már az oldalon, akkor is leírtam a véleményem, ahogy az érintettek is megtehették.


    Páran már háborút emlegetnek. :D De ez megint milyen gyermeteg felfogás? Háború. :D Fogyatékkal élõ emberek kárt okoztak egy legálisan mûködõ szolgáltatásban, plusz adatokkal éltek vissza. Annyi eszük nem volt, h a nyomaikat eltüntessék, tehát a képzeletbeli háborújukat, majd a magyar hatóságokkal vívhatják tovább. De ez nem az én reszortom. A feljelentést a szolgáltató fogja megtenni.

    Változás csupán annyi lesz, hogy bizonyos oldalak itt már nem fognak labdába rúgni. Ugyanis bizonyíthatóan volt közük a fent említett eseményekhez. A magyar jog, tettestársként nevezné õket, szóval remélem h majd a bíróságon is ugyan ilyen büszkén állnak majd az elkövetõk mellett, mint ahogy most. :D


    Ha százszor leszünk feltörve, százszor rakom újra. Jó szórakozást. :D Ezt kívánom minden kedves felhasználónknak is.

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Bitsite

    User Info Menu

    Egyelõre csak annyi hozzáfûzni valóm van, egyes oldalak nem tûrik a kritikát ( diablo, ghost-tracker.. pl. ) , és bevetnek "ismerettséget" és 'hacker'-nek hitt embereket küldenek a "megoldásra". Jelzem ghost-tracker egyik tulaja, kivagyok01 telefonon felhívott,és bocsánatot kért Eliza cselekedeteiért,amit oldalon mûvelt.
    Többet majd késõbb, a nem publikus részt, neveket stb..stb.. itt, és most nem mondok, Én SOHA nem süllyedek le az õ szintjükre, az általuk létrehozott szenny-forumon sem irtam semmit, de jot röhögtem,hogy v.ki accját nevemre irták,és elszórakoztak. Ennyit tudnak, ennyi a "színvonaluk" - hányadékok...

  4. #3
    A Provokátor

    User Info Menu

    Érthetõ, hogy folyamatban lévõ ügyrõl nem nyilatkoznál így publikban. Nevek, címek, adatok úgy is a hatóságokra tartoznak. Amúgy Öröm az ürömben, hogy ennek kapcsán saját VPS-t kapott az oldalunk, amit itt is megköszönnék. Annyit mondok ezért bõven megérte az ami történt. :D Szóval majd a gyökereknek is meg fogom köszönni, ha idetévednek, valahol õk is rásegítettek erre.

    Hogy mindenki megértse: Eddig egy szerveren voltunk a bitsite-al, és akkor sem volt panasz a gyorsaságra, de most a határ a csillagos ég.

  5. #4
    Legenda

    User Info Menu

    Szervusz(-tok) UTSF-esek és Dark Angel!

    Nagyon hiányzott az oldal! Mondhatom azt, hogy "elvonási tüneteim voltak" hiányában.
    Kissé itt volt az USA elnökválasztás menet közben - nagyjából meg el lett OFF-olva a róla szóló vita.
    Na nem azért, mert a viszontválaszok miatt jöttem fel ismét. Talán nem is FREE-reg és torrent-sites ez-meg az (pedig van...).
    Jó itt lenni, ahol olyanok járnak, kikre lehet számítani.

    Lehet, hogy nem fogok oly hosszan értekezni, mint a topic nyitója - viszont saját véleményem ki fogom fejteni. Muszáj, hogy nyomot hagyjak a virtuális valóságban - kifejezve véleményemet.

    Ha Dr. vagy dr. informatikus volnék se tölteném azzal az idõt, hogy bármely / valamely oldalt feltörjek. Semmiféle büszkeség nem töltene el, ha mondjuk egy állami szerver logója KECSI szövegre cserélõdne.

    Miért?

    Valakinek, bárkinek a munkáját tönkretenni pusztán szórakozásból: engem taszít. Mondjuk úgy, lehet, hogy meg tudnám csinálni... de még sem teszem. Az erõ nem fitogtatással mutatkozik ki, hanem segítség folytán. Nem az az erõs férfi, aki átkísér az utcán egy idõs nénit - hanem a csomagját átvevõ és hazáig cipelõ gáláns úriember. Olyan személy, ki azért cselekszik jót, mert lelkiismerete és erkölcse így diktálja.
    Rövidre fogva:
    - sejtem, hogy közvetlen vagy közvetve olvassa (-ák) az alábbi hozzászólásokat olyanok, akiknek ez szól
    - tõlem is napokat vettetek el; nem csak Dark Angel-tõl
    - számomra ez aljas- és galád cselekedetnek minõsül
    - teszek egy tippet számotokra: Pantagon, NASA, FBI, KGB vagy MOSZAD; életetek végéig lesz munkátok valahol

    Talán a jászsági kisebbség büszke lesz rátok, mert õk fészbuk és frímél feltörésbõl jóval gyengébbek, mint ti.

    Mutassátok meg az igazi erõtöket! Van még nagyon sok oldal, ahová betehetitek a saras lábatokat. Úgy kezdõdik, hogy*.gov

  6. #5
    Zero
    Guest
    Sziasztok!

    Én azt érzem, hogy a buta emberek akik azt hiszik magukról hogy fejlesztõk , egyes fejlesztõk hostingjára
    menekülnek.
    Mert az oldaluk egy kalap sz...-ér.
    Hosting-ot nem említek mert fölösleges, azt hiszem tudjátok kikrõl van szó.

    Azok pedig más oldalakat támadnak meg , azzal az ürüggyel hogy menjen hozzá

    xxx összeg-ért és biztonságba lesz az oldala.

    Az ilyen taknyos kölykök a tudásukat erre használják.

    Ebbõl próbálnak élni mert büdös nekik a munka.

    Ezek csak kis "pistikék" egy komoly fejlesztõhöz képest.

    Külföldi oldalon meg kérdezik minek a ddos védelem?

    Mert náluk ez nem, szokás ez az ami nem mindegy.

    Ezek az emberek átmentek a magyar Orbán politikai húzásaira.

    Szedjük le pénzükrõl a kis oldalakat , ha nem akkor borultok.

    Ez szégyen és gyalázat.

    Üdv. a mester Hackereknek , de ez legyen az életükbe a legnagyobb örömük!!!!!

    Én személy szerint csak ezt kívánom neki.

    De van olyan is, amelyik olyan oldal elég jelenteni pl. MAHASZ, vagy a PRO-ART-nál.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó