Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6 - 10 (36) összesen

Téma: Z-Tracker: Támadás!

  1. #6
    Bitsite

    User Info Menu

    "Z-tracker-nél azért nem annyira biztos ez a DDos, a NAV nem szokott DDos -olni, de ne legyen igazam. xD "

    Ez jó szöveg, megmosolyogtattál. Hogy jön ide a NAV ????

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Életkor
    2010
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #7
    Mániákus Fórumozó

    User Info Menu

    hát én azt nem tudhatom xD

    de 1st éknél és SWZ éknél is bejött a képbe a NAV valahonnan, oszt vittel amit csak tudtak. lúúúl

  4. #8
    A Provokátor

    User Info Menu

    Csak nincs valami belső infód Tankcsapda? XD Amúgy dög lassú egy oldalról beszélünk, és abban is biztos vagyok, hogy a reklámokat ízlésesebben is el lehetne helyezni xd Lassan már a diablo babérjaira tör. XD

  5. #9
    Bitsite

    User Info Menu

    Jól ismerem sajnos az oldalt, szintén TS verzió, ami valóban könnyen ddos-olható. Soha nem töltök le onnan, de figyelni szoktam őket. Sz.tem a NAV variáció kizárt, viszont nem értem, hogy miért állnak. Folyamatos ddos viszonylag könnyen kilőhető. 1st.-nél a NAV kamu szöveg volt amugy.

  6. #10
    Legenda

    User Info Menu

    Ztracker-ügyben legpontosabban a "tracker-megbízott" tájékoztathatna mindnyájunkat. Mivel ezen irányból nem jön információ; marad a paranoid-lehetőség.
    - 'Z' az ország 2. legnagyobb adatforgalmú és sáv-terheltségű torrent-oldala: emiatt elég könnyű egy túlterheléses támadásnak kitenni (mondjuk úgy, annak, akinek nem érdeke a 'Z' működése)
    - nemzetbiztonságilag (és stb.) igen gyorsan gyűlnek a "jelentsd az oldalt" linkek
    - van 1-2 csoport az országban (az államin kívül) akik képesek bármely oldalt elérhetetlenné tenni
    - külföld (nem azért, mert ők többet tudnának) is bejátszhat a képbe
    - majd minden rendszer mikoszoftos. Pár éve a miki annyit mondott Magyarországnak. "- Egy összegben jogdíj, vagy az összes állami szervert leállítjuk egy gombnyomással!" Nyugat-Európának meg csak annyi üzentek. "- Minden bank számítógépe le fog állni!". Mindenki fizetett...
    - utolsó szokvány-sztori: "- Az oldal fejlesztés alatt áll!"
    - legutolsó szokvány-sztori: "- Az oldal költözés alatt áll!"

    Saját véleményem: kissé gyanús, hogy a Z legalább évi 2*-er teljesen leáll több hétre.

    Ok?

    A Tracker-megbízott nálam jobban tudja.
    Élj boldogan! Ezt viszont nem megtalálni, hanem megteremteni kell. Nem kívül, hanem belül. Kecsi Enigma Terminator

Oldal: 2 / 8 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Címkék ehhez a témához