Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 6 - 9 (9) összesen

Téma: szex

  1. #6
    A Provokátor

    User Info Menu

    hát ez egy top 10-es téma lett xd köszönöm minden részvevőnek. xd amúgy üdv az oldalon kedves szex és érezd jól magad xd

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #7
    Pedálozó

    User Info Menu

    Akkor folytassuk.
    Rengeteg oldalon lehet letölteni, ismétlem ez nem az.Hogy hol találsz ilyen oldalt egy kis segítség itt:
    http://torrentek.info/forum/forums/1...n-Trackers-%29


    de hogy jó döntést hozz itt vannak bemutatók az oldalakról:
    http://torrentek.info/forum/forums/141-Torrent-tracker-bemutat%C3%B3k-%28Tracker-Reviews-%29


    Amenyiben valamelyik megtetszett be kell regisztrálnod,és már csak le kell töltened amit szeretnél.
    Azt azért tudnod kell a free reg sem örök életü sokszor scsak pár napra vagy néhány órára szól,ezért nézd a dátumokat is.
    Addig is egy biztosan szabad reges. ITT


    Most mennem kell.
    Üdv. guzu


  4. #8
    Regisztrált Felhasználó

    User Info Menu

    Nagyon szépen köszönöm neked akárki is vagy és ha bármiben tudok segíteni neked,vagy csak pusztán beszélgetni szeretnél,akkor nyugodtan írj,és ha látom megpróbálok minnél hamarabb válaszolni neked megigérem neked jó?
    a(a Bit Sit-ra sikerült regisztrálnom egyépként,és a filmek letöltése is szuperül megy,de egyben még a segítségedet szeretném kérni tőled,mégpedig abban,hogy miként tudom visszatölteni az éppen kívánt tartalmat?(ezt még szintén nemtudom sajnos!)
    Megírod nekem?
    De nagyon szépen megkérlek téged pontrol,pontra, mert hogy őszinte legyek nagyon kezdő vagyok ebben a műfajban,de gondolom eszt megérted!
    Aszt sem tudom,hogy itt a jelenlegi oldalon kell eszt végrehajtani,vagy azon az oldalon ahol töltöm le az éppen aktuális filmet?
    (Mert ott láttam olyat feltöltés meg ilyenek,de azért kérlek eszt pontosan írd meg nekem jó?)
    Most kegyetlen nagy letöltésbe fogok,ezért ha mindjárt nem fogok vissza reagálni neked,akkor ezért külön elnézést kérek jó?
    Üdv: Szex
    Telefonszámom ha esetleg itt jobban tudnál segíteni jó?
    Tel: 20/3275310

  5. #9
    Pedálozó

    User Info Menu

    Szia!
    Látom haladunk és ez remek.
    A visszatöltés a legegyszerűbb dolog a világon,nem kell mást tenned csak a klienst futtatni akkor is amikor nem torrentezel és nem törlöd le vagy helyezed át a filmet miután megnézted,ennyi a lényeg a kliensed vissza tölti.
    Nagyon hasznos leírások vannak ITT. Érdemes olvasgatni.



    Üdv. guzu


Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12