Eredmény: 1 - 5 (5) összesen

Téma: Magyar Torrent Oldal Felmérés (2016.Október)

  1. #1
    Legenda

    User Info Menu

    Post Magyar Torrent Oldal Felmérés (2016.Október)

    Sziasztok.

    Eddig még nem látott nagy felmérést hoztam el nektek a Magyar torrent oldalakról. Lehet sokan nem értik a sok adatot. Sok számot h mik azok. De a lényeg h Statisztikailag a Magyar torrentek sorba vannak rendezve. Lent van a táblázat.

    2016.10.09.

    Figyelem: 100%-os pontos statisztika nincs. De biztos távpontod tud adni, tehát megközelíti így néz ki a sorrend Magyarország torrent oldalai.

    Össze mértem a:
    100e nagyobb torrenteket egymással
    10e - 100e-ig
    3e - 10e-ig
    1,5e - 3e-ig


    Tehát ahogy ti is látjátok 4 különbözõ csoport van. És a legalján van az összes sorrendbe rakva.

    Csak kíváncsiságból csináltam ilyen nagy felmérést. Többet nem hiszem h fogok. Mert nem kevés idõbe telik. Esetleg kisebbeket fogok, de ilyen nagyot nem.

    Ha van benne hiba, akkor elnézést de nem kevés számítás van benne és hibázik néha az ember. Kérem szóljatok ha találtok benne hibát! :)



    További torrent oldalak amik különbözõ okok miatt nem kerültek fel a táblázatba.

    100K
    BIGTorrent: Torrentek: 64.910 (Stat hiány)
    Deathlord: Torrentek: 51.710 (Stat hiány)
    Carpathians: Torrentek: 41.530 (Stat hiány)

    10K
    TorrentVár: Torrentek: 9.370 (Stat hiány)

    3K
    shoved-tracker: Torrentek: 6.530 Felhasználók: 1.360 (Stat hiány)
    BitCool: Torrentek: 3.490 Felhasználók: 9.700 (Stat hiány)
    VassiTorrent: Torrentek: 10.610 (Stat hiány)

    1.5K
    Family Tracker: Torrentek: Torrentek: 1.420 Felhasználók: 3.100 (Stat hiány)
    X-Files: Torrentek: 8.090 (Átmenetileg nem üzemelt)
    Rebelsarea: (Átmenetileg nem üzemelt)

    Ha bármi kérdés lenne ez iránt írjatok ide a témába. :)

    A képet nagyítani lehet!

  2. # ADS
    Tárhely szolgáltató
    Csatlakozott
    Always
    Hely
    Advertising world
    Hozzászólások
    Many
    Dinosaur
     

  3. #2
    Bitsite

    User Info Menu

    BitCool - Statisztika-Egyéb menüpont alatt !! - http://prntscr.com/cshf4a

  4. #3
    Legenda

    User Info Menu

    Azzal az baj hogy nem mutatja a Peer (Kaprolatot) Így nem tudom kiszámolni a P/t és a P/U-t sem :/

  5. #4
    Bitsite

    User Info Menu

    Idézet Victory1995 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azzal az baj hogy nem mutatja a Peer (Kaprolatot) Így nem tudom kiszámolni a P/t és a P/U-t sem :/
    Ebben igazad van,más :
    Punck-Tracker egyértelmûen csal a Statisztikával, símán kizárható mindenhonnan !laikus számára is lehetetlen adatok : http://prntscr.com/csmwlr
    Ghost helyezése se stimmel, de na, nem kötekszem, szép összeállítás, Gratula hozzá !

  6. #5
    Legenda

    User Info Menu

    Nem tom, nekem ez a kettõ stimmel. Semmi gond nem kötekszel csak megmondod a véleményed. :)